בורדו Bordeaux

000
גלריה לריהוט וכלים עתיקים
כתובת> נחמני 13, קומה -1, תל אביב    טלפון> 03-5444734

מסעות בין אוצרות

ארצות רחוקות וזמנים שחלפו קמים לתחייה בגלריית "בורדו", גלריית עתיקות ותיקה בלב תל אביב. סימה קנטור, הבעלים, פיתחה חוש חד למציאת פריטים מרהיבים ובעלי ערך בשוקי העתיקות באירופה. מבובת פורצלן קטנטנה, דרך סרוויסים מעודנים ועד שידת טואלט מרשימה - כל התצוגה היא פרי מסעות חיפושים מדוקדקים ברחבי העולם. סימה מוצאת לחפצים שימושים חדשים ומקוריים, מייעצת ללקוחות הקבועים מה לקנות
ואיך להתאים את הרכישה לבית ומנצחת על התצוגה והאווירה ביד אדיבה ומיומנת. הקולקציה מתחדשת פעמיים בשנה, ותמיד מכילה מגוון רחב של פריטים בסגנון, בגודל ובמחיר מגוון - בדי ריפוד עתיקים, בדי תחרה, תמונות, רהיטים ועוד. הגלריה היא מקום נהדר לא רק להתחדש בו במשהו ייחודי לבית, אלא גם לקנות בו מתנה מקורית וחד פעמית למישהו יקר.

של מי> סימה קנטור
הכי הכי> אם התמזל מזלכם תוכלו למצוא כאן אריחים שפורקו מדירות ישנות. כל אריח שונה ומיוחד וישתבץ באופן נהדר במטבח או בחדר האמבטיה.
כדאי לדעת> חולמים על סרוויס ויקטוריאני או על כלי מטבח ישנים ומיוחדים? סימה נוסעת כשהיא מצוידת ברשימת הבקשות של לקוחות הגלריה, ועושה את המירב למצוא עבורם את מבוקשם.
אתר> www.bordeaux.co.il
מייל>sima@bordeaux.co.il

Bordeaux
Antiques Gallery
Sima Kantor, owner of “Bordeaux” gallery, has a special knack for spotting great finds in antiques’ markets. Her beautiful store is filled with such treasures, from tiny porcelain dolls, to crockery, furniture, textiles and much more. Sima travels often, in search of unique objects, and can even search for special requests made by her clients.
Add> 13 Nachmani St, Tel Aviv
Tel> 03-5444734
Web> www.bordeaux.co.il
Mail>sima@bordeaux.co.il