קולקטאקו Collecte’co

000
Each Piece Tells a Story
כתובת> קיבוץ גלויות 20, מושב בצרה     טלפון> 09-7488890

מסע, סיפור, בית

על פי יוסי גינסברג, הבעלים של גלריית “Collecte'co”, המקום שבו אנו גרים אמור לשקף את מסע החיים שלנו. הגלריה, השוכנת בין פרדסי מושב בצרה, מציגה אוסף יפהפה של פריטים ממסעותיו של יוסי. לגלריה שלושה חללים: בראשון מוצגים פריטים ממסעו האחרון של יוסי, בתערוכה המתחדשת מדי כמה חודשים; בחלל השני מוצג אוסף אקלקטי של רהיטים ומוצרי עיצוב לבית, ובמתחם הגנים ובריכות המים מוצגים רהיטי גן ופריטי עיצוב גינה
שונים ומיוחדים במינם. הרהיטים ושאר הפריטים המוצגים בגלריה עשויים בידי אומנים ואמנים, מחומרים טבעיים כגון עצי סירות דיג ישנות, עצי סחף ועוד, ומשקפים גישה ייחודית שלפיה הגינות אקולוגית והקשר בין האמן, הטבע והסביבה הם ערך עליון. הפריטים יחידים במינם, או במהדורה מוגבלת, ולכל אחד מהם סיפור מרתק על מקום, מסע, אמן וחומר, ועל החיבור ביניהם.

של מי> יוסי גינסברג
הכי הכי> הסיפור המרתק של כל פריט ופריט ושל כל קולקציה. ביקור בגלריה הוא טיול בעולם והצצה אל תרבויות רחוקות.
כדאי לדעת> יוסי גינסברג הוא מחבר הספר "בחזרה מטואיצ'י", ואחד המרצים המבוקשים בעולם בתחום ההעשרה. הוא בוחר את כל הפריטים בגלריה מתוך היכרות אישית עם האמנים, ועם הטכניקות והחומרים שלהם.
אתר> www.collecteco.co.il
מייל>info@collecteco.co.il

Collecte’co
Each Piece Tells a Story
This unique gallery is a reflection of owner Yossi Ghinsberg’s character and personality. A traveler at heart, Yossi collects exceptional objects of beauty from around the world. Each piece tells a story of a place, an artist and a material, with ecological integrity being a thread that connects them all.
Add> 20 Kibbutz Galuyot St, Moshav Batzra
Tel> 09-7488890
Web>www.collecteco.co.il
Mail>info@collecteco.co.il