דזירה Désirée

000
ריהוט מעוצב ומתנות
כתובת> מלצ'ט 30 פינת שנקין, תל אביב    טלפון> 03-5252812

אוהבת להיות בבית

הרבה לפני ששולי קוטלר פתחה את החנות המקסימה שלה, היא הייתה החברה שאליה מתקשרים כשצריך לבחור צבע לקיר, להחליט איפה לתלות תמונה, לארגן את הסלון החדש ובכלל להעניק מגע נכון של סטיילינג לבית. היא מומחית לצביעה אמנותית ולשדרוג רהיטים ואלופה במציאת פריטי ריהוט ונוי מקוריים ומרהיבים מרחבי העולם. החנות החדשה שלה מציעה מבחר משגע של חפצים מיוחדים - נרות ענק בצנצנות זכוכית של         
“YANKEE CANDLE”, שידות במראה ישן, תכשיטי כסף ייחודיים בעיצובה של רינה גיל, כלי בית עדינים או במראה כפרי וחם, כיסויי מיטה וכריות של “Biggie Best” מדרום אפריקה, מנורות וריהוט משלים - כל מה שעושה את הבית לבית, למקום אישי, עוטף ונעים. שולי עובדת עם מעצבי פנים, והלקוחות הקבועים ייהנו גם מייעוץ חינם בביתם, ומהאפשרות להזמין הזמנות אישיות של פריטים מהמאגר, האין-סופי כמעט, של שולי.

של מי> שולי קוטלר
הכי הכי> האווירה הנעימה, היחס האישי והקשר הנרקם בין שולי, הלקוחות והחנות.
כדאי לדעת> הקולקציות בחנות משתנות כל הזמן, ומכילות הרבה פריטים ייחודיים, “One of a kind”.
אתר> חפשו אותנו בפייסבוק

Désirée
Homeware. Gifts. Atmosphere
After years of being her friends’ design guru, Shuly decided it was time to put her styling skills and talent into her own business and opened “Désirée”. A gorgeous collection of furniture, accessories for the home, textiles, lighting and much more is displayed in her inviting and pleasant store.
Add> Corner of 30 Melchet St, and Shenkin St, Tel Aviv
Tel> 03-5252812
Web> Look for us on Facebook