איי הום - של אירית גולדברג I Home - by Irit Goldberg

000
גלריה לכלים
כתובת> כיכר קדומים 22 פינת שמעון הבורסקי 2, יפו העתיקה    טלפון> 03-6829512; 052-2580680

כלים שלובים

קולקציות הקרמיקה המקסימות של אירית גולדברג מוצגות בגלריה הפסטורלית שלה ביפו. הכלים השונים, העשויים בעבודת יד, מתהדרים במראה קלאסי-מודרני ובצבעוניות מתונה ואצילית. לצד האפור, השנהב, הלבן והשחור תמצאו כאן גם כלים מצופים זהב ופלטינה, או הבלחות של טורקיז שמזכיר את יפו ואת הים. אירית מעצבת ומייצרת את הכלים בעצמה ובאופן בלעדי, ומטביעה את חותמה בדמות טקסטורות מיוחדות שהיא
מעניקה לכלים. תמצאו כאן למשל כלים שימושיים ליום-יום כמו סט צלחות - צלחת קטנה, בינונית וגדולה - קערית למרק או לפסטה ועוד, לעריכת שולחן במראה אקלקטי אך מגובש. אירית מכינה גם מתנות אישיות, ולצד כלי הנוי והקרמיקה מוצגים בגלריה כלים משלימים שאספה בשווקים ובחנויות עתיקות בעולם, המשתלבים בעבודותיה ויוצרים יחד הרמוניה בין ישן לחדש.

של מי> אירית גולדברג
הכי הכי> צלחות הגשה גדולות בקוטר 40 עד 60 ס"מ עם הטבעות תחרה, וכלים פונקציונליים בטקסטורה קיפודית. כדאי לדעת> אפשר להזמין את הכלים גם בהזמנה אישית, והם בטוחים לשימוש במיקרוגל ובתנור וניתנים לרחיצה במדיח. יש גם משלוחים לחו"ל. מדי שבוע מתווספים כלים חדשים לקולקציה.
אתר>www.i-home.co.il
מייל>gallery@i-home.co.il

I Home - by Irit Goldberg
Connected Vessels
The charming ceramic collections of Irit Goldberg are presented in her pastoral gallery in Jaffa. The store has a classic early 20th century style, with items in various colours and extraordinary textures. Items from antique shops and markets worldwide give the gallery a contemporary European chic.
Add> 22 Kdumim Circus, corner of 2 Shimon Haburski St, Old Jaffa
Tel> 03-6829512; 052-2580680
Web>www.i-home.co.il
Mail>gallery@i-home.co.il