מאיה גל Maya Gal

000
עיצוב, שיפוץ וצביעת רהיטים
כתובת> ההדרים 33, מושב שדה ורבורג    טלפון> 050-7214524

מחזירה אהבות קדומות

כמעט לכולנו יש רהיט כזה - כורסה של סבתא עם ריפוד קרוע, שולחן מצופה פורמייקה איומה ואולי בכלל מטבח שלם, שזקוק נואשות ליד אוהבת שתחזיר את הסומק ללחייו. היד האוהבת הזו שייכת למאיה גל, בוגרת לימודי עיצוב העוסקת במקצוע כבר למעלה מעשור. מאיה מתמחה בטכניקות צביעה ייחודיות, שיהפכו גם את הישן שבמטבחים ליצירה חדשה ואסתטית. היא קונה ואוספת
חפצים ופריטי ריהוט ישנים וזנוחים ומחייה אותם, תוך שיתוף פעולה עם בעלי מקצוע שונים. בסטודיו שלה היא מציגה כיסאות וכורסאות, מסגרות לתמונות, מדפים ושאר פריטים לבית, שעברו אצלה טיפול מסור ועכשיו עומדים למכירה. בנוסף, מאיה מציעה שירותי עיצוב פנים לבית ולחדריו, ומבטיחה לשנות את פניהם במגע הקסם הנוסטלגי, הקליל והמוקפד שלה.

של מי> מאיה גל
הכי הכי> להביא לסטודיו פריט ישן ואהוב שסר חִנו, ולקבל אותו בחזרה משופץ, מתוקן וזוהר.
כדאי לדעת> מכיוון שמאיה אוספת חפצים ישנים ומשפצת כל פריט במו ידיה, אין בסטודיו שני פריטים זהים - כל מה שתרכשו הוא יחיד ומיוחד במינו.
אתר> www.mayard.co.il
מייל> mayagal4@gmail.com

Maya Gal
Furniture Design and Refurbishment
For over a decade, Maya Gal buys, collects and gathers old, forgotten furniture, and with a loving hand and unique techniques restores it back to its former glory. Visit her at her lovely studio, bring that beloved old, worn-out chair and let Maya give it a shiny, new look.
Add> 33 Ha’hadarim St, Moshav Sde Warburg
Tel> 050-7214524
Web> www.mayard.co.il
Mail> mayagal4@gmail.com