מדאו Madeo

000
היופי שבמִחזור
 טלפון> 073-7277935; 052-3541584

שיקולוגי

אתר "מדאו" (Modern and Designed Eco Objects) מקדם מודעות לעיצוב אקולוגי, אחראי ובר קיימא. את החברות המוצגות בו בחרה בקפידה מירונה קורן, הבעלים, הן בשל יופיים של הפריטים שהן מייצרות והן בשל ההקפדה שלהן על אחריות סביבתית ואנושית.        “Escama Studio”, למשל, הוא שיתוף פעולה אמריקאי-ברזילאי המייצר תיקים יפהפיים מלשוניות אלומיניום ממוחזרות, תוך דאגה עמוקה לרווחתן של האומניות 
העוסקות במלאכה. חברת “Batucada” הצרפתית מייצרת תכשיטים מעודנים מגומי אקולוגי, “Ecoist” אורגים תיקים מנייר ממוחזר והיד עוד נטויה. המיוחד בכל הפריטים הללו הוא ייצור איכותי מאוד ואסתטיקה משובחת, המובילה רבים מהם גם לתצוגה בחנויות מוזיאונים נחשבים בעולם. האקו-שיק מעולם לא היה צודק יותר ביופיו.

של מי> מירונה קורן
הכי הכי> תיק יד “Leda” של              “Escama Studio” - תיק מקסים במיוחד שזכה בתחרות לעיצוב אקולוגי.
כדאי לדעת> כל פריט שתקנו כאן יהיה לא רק יפה אלא גם אמון על עקרונות הסחר ההוגן, הידידותיות לסביבה והקיימות. להשיג בחנויות בוטיק, בחנויות עיצוב ובחנויות מוזיאון - רשימה מלאה באתר.
אתר> www.madeo.co.il
מייל>contact@madeo.co.il

Madeo
The Beauty of Recycling
“Madeo” (Modern and Designed Eco Objects) offer stylish, innovative and unique accessories, designed and produced to the highest standards, with the added value of sustainability, fair trade and recycling. Look for the beautiful handbags, made by “Escama Studio” from aluminium tabs or the delicate ecological rubber jewelry by “Batucada”.
Tel> 073-7277935; 052-3541584
Web> www.madeo.co.il
Mail>contact@madeo.co.il