סופיה Sofia

000
בגדי מעצבים
כתובת> בצלאל 2, ירושלים    טלפון> 02-6252765

שגרירת האופנה

חנות המעצבים "סופיה" היא אי קטן של אופנה שהיא אמנות. החנות שוכנת במדרחוב בצלאל ומציעה מגוון של פריטים ייחודיים ממיטב מעצבי האופנה הישראלים. "סופיה" היא למעשה האוסף הפרטי של כל קונה שמאמינה שלהתלבש נכון זו אמנות בפני עצמה, ולכן החנות מציעה את כל מה שהופך בגד ליצירה:בגדים, נעליים, תיקים, חגורות, תכשיטים ואפילו נישה של בגדי ערב לאירועי גאלה ולמסיבות. את כל הפריטים בוחרת
הבעלים, מירי אשור-זוטא, בעצמה ובהסתמך על עינה החדה ועל ניסיונה, תוך התמקדות באופנתיות ובנוחות, מבלי לוותר על איכות וייחודיות. בזכות המגע האישי בבחירת הקולקציה והיחס האישי שממנו נהנית כל לקוחה, הפכה החנות לשגרירת האופנה הישראלית מעבר לים, וזכתה להכרה של מגזינים כגון "ניו-יורק טיימס" ומגזין התיירות האמריקאי המוביל “Travel & Leisure”.

של מי> מירי אשור-זוטא
הכי הכי> "Sofia" - קו אופנה בעיצובה של מירי. מהדורה מצומצמת ומוקפדת של בגדים שפותחו בהתאמה לקהל הלקוחות הקבוע של מירי. בגדים מעוצבים לנשים אמיתיות, במידות אמיתיות.
כדאי לדעת> "סופיה" מתאפיינת במגע אופנתי מקורי, בהתאמה אישית ובסטיילינג.
מייל>sofia.shop@gmail.com

Sofia
Designer Clothing
“Sofia” feels like an impeccably chosen private collection of a woman with a fabulous sense of fashion. Clothes, shoes, bags, belts, jewellery and even a special evening gown section, as well as the great personal service, are what make this boutique store in to a place you will want to revisit again and again.
Add> 2 Bezalel St, Jerusalem
Tel> 02-6252765
Mail>sofia.shop@gmail.com