ניצן מסדרת Nitzan Mesaderet

 
סידור וארגון דירות, משרדים ועסקים קטנים
טלפון>050-7206017

אחת ולתמיד

בחלומות שלכם אתם קמים לבית מסודר, שבו לכל דבר מקום משלו. בגדי החורף ארוזים בקופסאות תואמות, הבוידעם מוכן למסדר, אוסף התמונות הישנות ממוין ואפילו הדסקטופ של המחשב נקי ויפה וכל קובץ נמצא בתיקייה הנכונה. כדי שהחלום הזה יתגשם, פלסו דרך בבלאגן שנקרא החיים שלכם והתקשרו ל"ניצן מסדרת". רקע עשיר באמנות ובעיצוב גרפי, טעם משובח, דייקנות וראש מאורגן הביאו אותה לפתיחת העסק הזה, שיסדר לכם את החיים.
אם אתם צריכים עזרה בפריקה, מיון וארגון אחרי מעבר דירה, אם נמאס לכם מהבלאגן במשרד או שאתם מכינים את הבית לקראת הפסח, "ניצן מסדרת" תעשה זאת במהירות וביעילות. את מה שלא צריך היא תפנה או תמסור לתרומה, את מה שכן היא תשים בדיוק במקום הנכון. התוצאה היא חלל אסתטי, נקי מרעשים ומבלאגן וגם חיסכון מרשים בזמן, במקום ובכסף.

של מי> ניצן מרום
הכי הכי> לוונדר. ניחוח עדין מהארונות, ניירות ריחניים וזר פרחים. וגם קופסאות ואביזרי אחסון מיוחדים, מחומרים טבעיים, ממוחזרים ומעוצבים, מחנויות מתמחות ברחבי הארץ והעולם.
כדאי לדעת> ניצן מגיעה לפגישת ייעוץ ראשונה בחינם. שווה.
מייל> nitzanmarom@gmail.com
שעות פתיחה> בתיאום מראש
 

Nitzan Mesaderet
Space re-arrangement
A tidy house where everything’s clean and in its right place is a phone call away. "Nitzan Mesaderet", an expert in arts and design, is a precise and organized master of setting life straight. If you’re moving in, opening a new space or just want to tidy up your living space or workplace, "Nitzan Mesaderet" will rearrange your house so you’ll enjoy a clean space, with impressive savings in terms of time and money.
Tel> 050-7206017
Mail> nitzanmarom@gmail.com