איה צאלים Aia Tzeelim

000
יצירת אווירה לאירועים
כתובת> מושב בית יצחק    טלפון> 09-8323695

החוש השישי

טעם משובח, מקצוענות והבנה בבני אדם הן רק חלק מהתכונות שהופכות את איה צאלים למעצבת אירועים ייחודית. החוש השישי שלה ליצירת אווירה מושלמת לכל אירוע מתבטא ביכולת מופלאה לרתום את שאר חמשת החושים לחגיגה. צבע וצורה, ריח, טעם, צלילים ומגע מתמזגים תחת שרביטה לשלמות קונספטואלית, בין אם מדובר בחתונה, ביום הולדת חגיגי או באירוע עסקי.
איה, העוסקת בתחום למעלה מ-20 שנה, נפגשת עם הלקוח ומתרגמת את הפנטזיות שלו למציאות. הסגנון שלה מעודן, ים-תיכוני ואותנטי. היא תהפוך גן אירועים לכפר דייגים קסום, חצר פרטית לשוק אוכל מפתה ותמיד תמיד תחדש, תפתיע ותיצור בעזרת העיצוב את האפקט הרגשי המושלם.

של מי> איה צאלים
כדאי לדעת> עבור איה כל אירוע הוא מסע שאליו היא יוצאת עם הלקוח באהבה, בתשומת לב ותוך הקפדה על כל פרט ופרט, ובייחוד על השירות.
הכי הכי> אין דבר משמח מלקוח שהוא שותף, שמוכן לזרום עם היצירתיות והמקצועיות של איה ולעשות יחד איתה את מה שהוא אוהב בלי לפחד.
אתר> www.aiatzeelim.co.il

Aia Tzeelim

 


Event Design
Aia Tzeelim creates the perfect atmosphere for each event thanks to her high professionalism, taste and intuitive understanding of people. Her style is Levantine yet delicate and authentic. She has been successfully helping her clients to translate their fantasies into reality for twenty years.
Add> Moshav Beit Itzchak
Tel> 09-8323695
Web> www.aiatzeelim.co.il