או-גוד O God

000
שמלות כלה ואקססוריז
כתובת> עמק האלה 37, רמת גן    טלפון> 03-5352757 054-3978013

אלוהים, איזו שמלה!

"או גוד" הוא סטודיו פרטי לשמלות כלה וערב. התהליך שנגמר בשמלה ייחודית וחד פעמית מתחיל בתיאום פגישה בסטודיו, שבמהלכה מבררת שרון מה חלומה של הכלה ומתאימה את הגזרה בקפדנות למבנה גופה ולמידותיה. לאחר שנקבעת גזרת הבסיס הלקוחה יכולה לעצב את המראה הסופי של השמלה לפי רצונותיה. אפשר לבחור בד ממגוון רחב ואיכותי - תחרה צרפתית,
שיפון, שיפון-משי ועוד - ובתוספת קישוטים ופריטים כמו פנינים וסרטי וינטג' כל שמלה היא חגיגה של מקוריות. לתפירה ולמדידות תורם היחס האישי והסבלני של שרון, ששומרת על אווירה נעימה לאורך התהליך כדי שהחוויה תהיה נעימה ונטולת לחץ. השמלות נבראות מאפס לפי רצון הלקוחה, עד לפרטים הקטנים ביותר שנתפרים בעבודת יד.

של מי> שרון לוי
כדאי לדעת> ל"או-גוד" חברת בת: "או גוד אקססוריז", המציעה פרוכות, כריות לטבעות, תכשיטים לכלה, כפפות, ביריות ושמלות להחלפה.
הכי הכי> ערכה לכלה הכוללת בקבוק וינטג' מיוחד לבושם, נר, הינומה למסיבת רווקות, ברכת כלה, מסגרת לתמונה, בירית ומגבת קטנה. מתנה מושלמת למסיבת רווקות.
אתר> www.ogod.co.il

O God
Wedding Gowns and Accessories

Designing your wedding dress at Sharon’s studio means that you will have the perfect dress, designed to your specifications and perfectly executed, with “O God accessories” completing the look by providing all the complementary items a bride could want. The entire process is an enjoyable and stress-free experience.
Add> 37 Emek Haela St,Ramat-Gan
Tel> 03-5352757; 054-3978013
Web> www.ogod.co.il