אוונטיפיי Eventify

000
אתר לניהול הזמנות ואירועים
טלפון> 054-7700277

אירוע גדול בקליק קטן

צריך להכיר את האתר של "Eventify" כדי להבין איך ניהול אירוע יכול להפוך לחוויה קלילה ומהנה. אף שמדובר בשירות אלקטרוני, תגלו מהר מאוד שלצד הנוחות והתחכום של עידן האינטרנט נשמרת לאורך התהליך גם מידה רבה של אינטימיות ואותנטיות. זה מתחיל מעיצוב ההזמנה לאירוע. תוכלו לבחור ממאגר קיים ומגוון הזמנה מעוצבת בקפידה, מרהיבה ביופייה.
להזמנה תוכלו לצרף טקסט, תמונה שלכם, מפת הגעה, וכן לשנות פרטים ולקבל עדכונים און-ליין מהמוזמנים על הגעתם. לצד השירות הנוח מציע האתר פונקציות שונות לניהול אירועים: רשימת דברים שיש להביא, רשימת מטלות, תזכורות לאורחים, תמונות מהאירוע, פתקאות תודה למוזמנים ועוד. יעיל, נוח ולגמרי משתלם.

של מי> תמי קנר, יובל קנר, ניב קנר
כדאי לדעת> את ההזמנה לאירוע תוכלו לשלוח במייל וב-SMS. השירות חינם ל-20 הזמנות. אם התאהבתם באחת מההזמנות המיוחדות תוכלו להזמין גם שירותי הדפסה.
הכי הכי> דף סיכום אירוע: בעמוד אחד מפורט תתעדכנו און-ליין על מצב האירוע, ושום פרט לא יחמוק מעיניכם. ככה מנהלים היום אירוע.
אתר> www.eventify.co.il

Eventify
Events Invitations Online
The site offers a wide choice of invitations designed by artists exclusively for the site, ready to be filled in and sent. You can add a map and get updates from your guests on-line. The site also offers various event management functions, such as task lists, gift registry, etc. Free of charge for up to 20 invitations.
Tel> 054-7700277
Web> www.eventify.co.il