אותנטים Otentim

000
פתרונות הצללה לאירועים
כתובת> בית ינאי    טלפון> 09-8666388; 052-3976883

כמו בבית...

אם אתם חולמים על אירוע בשטח פתוח אבל חוששים מתנאי השטח וממזג האוויר - "אותנטים" תפתור את כל הבעיות עבורכם. מדובר בחברה מיומנת ומובילה בתחומה, המציעה פתרונות מגוונים לאירועים בתחום הקמת אוהלים, תיחום, סיכוך והצללות. גם אם האירוע מתרחש בחצר ביתכם או בתערוכת ענק, יימצא עבורכם פתרון מתאים ואיכותי לכל עונה וגם לימי חורף גשומים. הצוות המנוסה קשוב ומקצועי ועובד בשיתוף פעולה
 מלא עם הלקוח. האווירה משפחתית, הזמינות מקסימלית, הגמישות רבה ואין תנאי שטח שאי אפשר לעבוד בהם. לחברה, שעובדת גם עם משרד הביטחון ועם גופים ממשלתיים, מגוון מוצרים ברמה גבוהה, עשויים חומרים שונים (כותנה, רשת צל, ברזנט) ומותאמים לכל צורך ומזג אוויר. אתם תתרכזו בחגיגה ו"אותנטים" ידאגו ששמש וגשם לא יהוו מגבלה.

של מי> ערן שוהם, משה אפריאט
כדאי לדעת> "אותנטים" מנוסים בהקמת אוהלים ופרגולות בכל גודל וצורה ובכל תנאי שטח, גם המורכבים ביותר.
הכי הכי> אירוע חורף בחוץ. דמיינו שבחוץ קר, גשום והרוח מצליפה ואילו אתם והאורחים נמצאים בתוך אוהל מוגן לחלוטין, מחומם ונעים. האוהלים מרווחים ומבטיחים חגיגה מוגנת, גם בעין הסערה.
אתר> www.otentim.co.il

Otentim
Weather Protection for Events
“Otentim” provides various creative solutions for weather protection at events: shading, tents, etc. There are solutions for all kinds of events, in every weather and season. The service is flexible, resourceful and imaginative.
Add> Beit Yanay
Tel> 09-8666388; 052-3976883
Web> www.otentim.co.il