איה צאלים Aia Tzeelim

000
השכרת ציוד לאירועים
כתובת> מושב בית יצחק    טלפון> 09-8323695

הרהיט הנכון

אפשר לשכור ריהוט אלטרנטיבי מכל חברה, ואפשר לפנות לאיה צאלים. 24 שנות ותק בהשכרת ציוד וריהוט לאירועים ועבודה עם מעצבים, ולא עם סוחרי ציוד, עושות את כל ההבדל. המוטו של איה הוא חידוש וגיוון מתמידים והמלאי מתעדכן כל הזמן תוך שמירה על רמה גבוהה ותחזוקה שוטפת. את רוב הריהוט והציוד החברה מתכננת ומייצרת In house ומקצתו נקנה בארץ ובחו"ל. את הרעיונות שואבת איה מביקור בתערוכות בעולם,
 וראשה היצירתי מאפשר שילוב פריטים חדשים בקו האופייני לה: אקלקטיות המשמרת תחושה ביתית ונעימה. לציוד חן ייחודי והוא יתאים לכל אירוע ומקום, תוך התחשבות בשיקולים אסתטיים ולא לוגיסטיים. הפיתוח האחרון מבית היוצר של איה הוא שולחנות מתכת על חביות ברנדי מעץ, ולקראת הקיץ החידושים צוברים תאוצה.

של מי> איה צאלים
כדאי לדעת> אפשר להתרשם מהציוד והריהוט באתר ולהזמינו באינטרנט או בטלפון, ואפשר לקבוע פגישה במשרד ולהיעזר בצוות בבחירה ובהתאמה.
הכי הכי> שילוב אקלקטי ומושכל של רהיטים מקולקציות שונות שייהפכו כל אירוע למעניין.
אתר> www.aiatzeelim.co.il

Aia Tzeelim
Event Equipment Rentals
Aia’s furniture collection reflects her creativity and is charmingly eclectic and aesthetically pleasing. Aia keeps her finger on the pulse when it comes to all the new trends and the innovations just keep coming. Mix and match between different collections to create your own unique and delightful combinations.
Add> Moshav Beit Yitzhak
Tel> 09-8323695
Web> www.aiatzeelim.co.il