אייקון מפיקים אירועים Icon Event Production

000
הפקת אירועים ויצירת אווירה
כתובת> סמטת המגדל 2, מושב אודים    טלפון> 052-8795455 09-8859998

פנטזיה מציאותית

משרד ששוכן במגדל מים ושלושה מנהלים חייכנים ומלאי שמחת חיים יכולים להפיק רק אירועים בלתי שגרתיים. אפרת צור, עמי דיין ויעקב גלייכמן מנהלים יחד את "אייקון", חברת בוטיק ייחודית להפקת אירועים המשלבת ידע, ניסיון ומקצועיות. אירוע של "אייקון" הוא אירוע עם נשמה, כזה שלא רק מגשים את חלומות הלקוח, אלא נבנה מתוך היכרות עם המשפחה והחברים, מפתיע ומפנק. בבר מצווה של הנכד יחכו לסבא ולסבתא
 במלון הוויסקי, הבושם והאפטר שייב שהם אוהבים, אורח שקר לו יקבל של ואחר לא יקבל קינוח בלי הקפה האהוב עליו. כי "אייקון" מעוניינים להשאיר חותם, להגיע לשיא רגשי בכל אירוע ולהפגיש פנטזיות עם מציאות. התוצאה היא חוויה בלתי נשכחת, אושר ושלמות. ככה זה כשאוהבים את מה שעושים, כשנוכחים בכל אירוע, וכשמתייחסים לכולם כאל משפחה.

כדאי לדעת> הגינות ונאמנות כלפי לקוחות וספקים הם ערך עליון. החברה מתמחה באירועים פרטיים והלקוחות הם בעיקר לקוחות חוזרים שמתאהבים בעשייה יוצאת הדופן.
הכי הכי> אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. האירועים מתאפיינים ברגישות לכל סוגי האורחים ויש להם אופי ונשמה שמתאימים במדויק למשפחה החוגגת.
אתר> www.icon333.com

 

Icon
Event Production
"Icon" is an event planning and production services company. Its highly imaginative and creative team pays special attention to the finest details which greatly enhance the participants’ sense of well-being. Their events are known for being touching, exciting and unforgettable.
Add> 2 Hamigdal St,Moshav Odim
Tel> 09-8859998; 052-8795455
Web> www.icon333.com