אלקי ג'יקובס Elki Jacobs

000
אירועי יוקרה בין לאומיים
כתובת> דרך המסילה 1, רשפון    טלפון> 09-9589717/8

מעצבת חלומות

את האירועים מבית היוצר של אלקי ג'יקובס מזהים מיד. ג'יקובס, ילידת קונטיקט, החלה את דרכה בישראל על במת התיאטרון ומאז שעשתה הסבה לתחום האירועים הפכה שם דבר בעיצוב קריאטיבי, תיאטרלי, מלא תעוזה ודמיון, אך עם זאת נקי, מוקפד ומשתלב במוטו העיצובי שלה: "Less is More". זוהי זכות גדולה לחלוק עם אנשים את הרגעים הכי אישיים ומאושרים בחייהם וכדי 
לזכות בה ובאמון הלקוחות, יש לשמור לאורך הדרך על תמהיל נכון של יחס אישי צמוד, תשוקה אין-סופית למקצוע, שילוב בעלי המלאכה הטובים ביותר בכל תחום (אמני פרחים, תפאורנים, מפיקי אירועים), צוות מקצועי חסר פשרות ועבודה מדויקת עם אלמנטים עיצוביים, חומרים, טקסטורות וצבע. ביקור במשרדים ברשפון ימחיש עד כמה תמונה אחת שווה יותר מאלף מלים..

של מי> אלקי ג'יקובס
כדאי לדעת> אלקי היא מעצבת הבית של מלון "הילטון תל-אביב".
הכי הכי> אירועי קונספט תיאטרליים, בהם תעניקו לאורחים חוויה מקורית ובלתי צפויה. התפאורה והעיצוב יכניסו אתכם לעולם בו תוכלו לשקוע למספר שעות.
אתר> www.elkijacobs.com

Elki Jacobs
Events Design
Elki Jacobs’ show room is a perfect example for well-planned, designed events. A crew of professionals will work closely with you to bring your fantasy to life. The outcome is a theatrical, creative, original and perfectly designed event.
Add> 1 Hamesila Rd, Rishpon
Tel> 09-9589717/8
Web> www.elkijacobs.com