אמ. בי. הפקות MB Event Productions

000
אירועים לאנשים שאוהבים פרטים
כתובת> שז"ר 14, רמת גן    טלפון> 052-6152999

בדרך לאירוע

עבור משה ברון ודויד שועה - בעלי ותק של כעשור בהפקת אירועים ובעיצובם - ערב האירוע הינו שיאו של מסע מרגש. עם כל אירוע יוצאים השניים ל"מסע של פרטים" שבמהלכו מתכננים, מעצבים, הוגים ומתרגמים את חלומם של לקוחותיהם לכדי הפקת אירוע מהנה ומרגש, המותיר זיכרון וטעם של חוויה בלתי נשכחת. הם יוצקים לעבודתם את כישרונם, דמיונם ונשמתם,
כמו גם הרבה תשומת לב והקפדה על הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל. אירוע מוצלח בעיניהם הוא אירוע שבו חברו יחדיו יצירתיות, איכות, חגיגת טעמים, אווירה וסגנון והתגבשו לכדי חוויה הרמונית ומפתיעה. יחס אישי, שירות ברמה גבוהה וקרבה כנה ללקוחות הם המפתח לעבודתם, וזה לא יסולא בפז.

של מי> משה ברון ודויד שועה
כדאי לדעת> לשניים רקע מקצועי, השכלה וניסיון עשיר בתחום המסעדנות, הכתיבה, עיצוב הפנים, הקולנוע והבמה - הם מספקים ראייה רחבה וכוללת של כל האספקטים לכל אירוע.
הכי הכי> להפיק אירוע במקום שבו לא התקיימו אירועים בעבר ולהגשים פנטזיות, כמו הקמת בית כנסת באתר היסטורי.
אתר> www.mbevents.co.il

MB Event Productions
Exclusive Private Events
For Moshe and David each event is an odyssey to the heights of excitement, a quest for the smallest detail, in which they plan, design, ponder and eventually translate the client’s fantasy into a thoroughly memorable experience. Their combined experience is measured in decades of artistic and innovative creativity.
Add> 14 Shazar St, Ramat Gan
Tel> 052-6152999
Web> www.mbevents.co.il