אריאל ועדיאל Ariel and Adiel

000
משחקים, אטרקציות והפעלות לאירועים
כתובת> ברחבי הארץ    טלפון> 09-7686666

שחקו אותה

"אריאל ועדיאל" היא החברה המובילה בישראל בתחום האטרקציות וההפעלות לאירועים. מאחוריה ניסיון של יותר מ-14 שנים בעבודה עם לקוחות פרטיים, חברות הפקה וחברות קידום מכירות, ושותפות באלפי אירועים - בהם האירועים הגדולים והמורכבים ביותר שנראו בארץ. בר מצווה, אירוע חברה קונספטואלי, יום כיף בבריכה או סדנת מנהלים - "אריאל ועדיאל" מציעים פתרונות יצירתיים שיהפכו כל אירוע למיוחד, ושירות של
מחלקה ראשונה. ההתמחות של עדי רוזנבוים ואריאל גוטגליק היא בבניית קונספט, בהתאמת תכנים ובהקמת תחנות הפעלה, עמדות משחק, מתקנים, עמדות צילום אינטראקטיביות, משחקים וירטואליים וסימולטורים, וכל משחק או אטרקציה שתעלו בדמיונכם. הצוות האיכותי מעדכן ומחדש את המוצרים כל הזמן, ומחפש עבור כל לקוח אתגרים ורעיונות מקוריים. ככה זה כשמקפידים על סטנדרטים גבוהים ולא קופאים על השמרים.

של מי> עדי רוזנבוים ואריאל גוטגליק
כדאי לדעת> לחברה מחלקה מיוחדת לאירועים פרטיים. הלקוח מקבל יחס מקצועי, מדויק ומהוקצע, מלווה בפתיחות, הבנה והרבה אכפתיות גלויה. צוות עובדים קבוע, מפעילים בוגרי צבא, ביטוח צד ג' וביטוח אחריות מקצועית.
הכי הכי> מוצרים וירטואלים מתקדמים כמו "בוגי דנס" - מערכת המצלמת את הילדים ו"מלבישה" את ראשם על אנימציה של רקדנים. עותק די.וי.די. ניתן במתנה.
אתר> www.ariel-adiel.co.il

Ariel and Adiel
Event Entertainment and Productions
“Ariel and Adiel” are famous for providing exquisite entertainment for all types of events, including virtual games and simulations, interactive photography etc. The creative staff finds the right challenges and original ideas for each client and adds new games and activities to the collection. Add> Country wide
Tel> 09-7686666
Web> www.ariel-adiel.co.il