בית על הים Bait Al Hayam

000
מתחם לאירועים
כתובת> רציף העליה השנייה 105, תל אביב-יפו    טלפון> 03-7174666

עם הפנים לים

"בית על הים" הוא מקום של מפגשים. מפגש בין תל אביב ליפו העתיקה, בין הים ליבשה ובין ההיסטוריה של האזור למודרניות ולעכשוויות של הכאן והנחשב. המתחם, המשתרע על פני 2,300 מ"ר, מחולק לכמה מפלסים ורחבת הכניסה שלו נשפכת אל שפת הרחוב היפואי. המבנה המיוחד והמשופץ שואב השראה מחומרי הגלם המקומיים והמגוונים של הסביבה, ומעניק לכל אירוע אופי שונה וייחודי.
 בין אם מדובר בוועידת עסקים או בתערוכה, בחתונה או באירוע משפחתי - הווילה המקומית תארח את כולם ותחבר בין קרוב ורחוק. באמצעות מטבח מודרני וצוות מקצועי ומיומן, מספקים מפעילי המקום שירותי בידור והסעדה למאות אורחים, שירותי תאורה וסאונד, עיצוב, וריהוט. תוכלו להשקיף מהגג על גלי הים המלטפים את החוף, להריח ים ולנשום בריזה.

של מי> מעין שלו וצור גלבוע
כדאי לדעת> מעין וצור הם גם בעליו של מתחם האירועים "גם ים" בחוף פלמחים, ומתמחים בהפעלת מתחמי אירועים, מזנונים, הסעדה, נופש ופנאי.
הכי הכי> המיקום. יפו, זוהי יפו.
מייל> office@housea.co.il
אתר> www.housea.co.il

Bait Al Hayam
Function Venue
“Bait Al Hayam” is situated in a very unique setting, where Jaffa meets Tel Aviv, the sea meets the shore and history meets the contemporary. With breathtaking views from its rooftop, this fabulous, refurbished villa is perfect for small and intimate celebrations, as well as large gatherings and corporate events. Add> 105 Retsif Ha’aliya Hashniya, Jaffa
Tel> 03-7174666
Mail > office@housea.co.il
Web>www.housea.co.il