במביני Bambini

000
בגדים מעוצבים לילדות וילדים
ת"א> אחימאיר 27, מרכז שוסטר, רמא"ג', 03-6428219    הרצליה פיתוח> קדושי השואה 67, 09-9580715

לגנוב את ההצגה

כמו הורים רבים, גם כרמית ארבוב זיהתה את המחסור בבגדי ילדים מעוצבים בארץ. שלא כמו האחרים, היא החליטה לעשות מעשה. היא פתחה חנות ברשפון, ולאחר שראתה כי הביקוש לבגדיה גדול עברה לרמת אביב ג' ופתחה חנות נוספת בהרצליה פיתוח. הבגדים ב"במביני" מעוצבים בסטייל ומתכתבים עם צו האופנה. את הבדים כרמית מייבאת מאיטליה, והבגדים נתפרים בארץ
 תחת פיקוחה - הכול באיכות גבוהה ביותר ובדגש מיוחד על נוחות הבגד ועל ההתאמה לגיל. רוב הבגדים ב"במביני" מתאימים לאירועים חגיגיים, אך יש גם קולקציית בגדי יום-יום, כמו גם קולקציה מיוחדת לבנים - ייבוא אישי של כרמית מארה"ב. ב"במביני" אפשר למצוא גם בגדי ים שכרמית מעצבת בעצמה, חגורות, נעליים וכפכפים.

של מי> כרמית ארבוב
כדאי לדעת> בעקבות ההתלהבות של האמהות והדרישה, כרמית מציעה גם קולקציה של בגדי בייסיק לאמהות, הזהה לקולקציה של הבנות.
הכי הכי> שמלת מקסי טיי דיי מבד מקסים ונוח, מגיל 3 ועד למידת האמהות, מתאימה גם ליום-יום וגם לערב, בשילוב הנעליים והתכשיטים הנכונים.
אתר> www.bambini.1213.co.il

Bambini
Designer Fashion for Girls

Carmit Arabov recognized the need for stylish clothing for kids once she became a parent herself. She decided to take up the challenge and started her own line of children’s clothing which she diligently creates from fine Italian fabrics. The designs are comfortable and age appropriate, as well as fashionable and festive.
Add> 27 Achimeir St, Shuster Center, Ramat Aviv Gimel, Tel Aviv; 67 Kdoshei HaShoa St, Tiran Square, Herzliya Pituach
Tel> 03-6428219; 09-9580715
Web> www.bambini.1213.co.il