בעבוע Baabua

000
בועות סבון ענקיות
כתובת> ברחבי הארץ    טלפון> 052-3787286

ימי התום

בועות סבון הן מלהיבות, מרגשות ומעלות חיוך על פני כל אחד. רומי שמאי, פיזיקאי וקוסם, שילב במשך שנים בועות סבון במופעיו. התגובות הנלהבות הובילו להקמת עסק שמתמקד אך ורק בבועות: בועת ענק בגודל כדור פילאטיס, בועה בתוך בועה, טריקים והפתעות - כל אלה הם חלק מהדגמה שמקדימה התנסות עצמית מלהיבה. כולם רוצים לבחון את כישורי ההפרחה שלהם, וכל אחד, מגיל ארבע, יכול לנשוף ולהפריח בועות ענקיות בעצמו.
הצוות של "בעבוע" מציע מיצגי בועות לפסטיבלים ולקבלות פנים, מתחם הפרחה חופשית לאירועים גדולים, והפעלה מרכזית ל-30 עד 150 משתתפים שמפריחים יחד בועות ענק - מחזה מרהיב! בנוסף, מציעה "בעבוע" אירועי חברה וגיבוש הכוללים משימות יצירתיות ותחרויות ניפוח שיגרמו גם למנהלים הבכירים ביותר לצאת מהבועה.

של מי> רומי שמאי
כדאי לדעת> הסבון של "בעבוע" הוא סבון מיוחד, פרי פיתוחו של רומי, שמאריך את חייה של הבועה ומאפשר להפריח בועות בכל מזג אוויר.
הכי הכי> בועות סבון ענקיות שאליהן נכנסים האורחים או חתן השמחה. את כל הרגעים היפים ינציח צלם בועות מקצועי, שיתפוס אתכם בתוך הבועה ועם בועות ענק שהפרחתם במו ידיכם!
אתר> www.baabua.co.il

Baabua
Gigantic Soap Bubbles
“Baabua” offers an extraordinary party attraction that is sure to delight: a bubble show that includes a huge bubble the size of a Pilatis ball, a bubble inside a bubble, tricks and surprises. It is followed by a “bubble workshop” and culminates when the birthday boy or girl enter a giant bubble and get photographed inside it.
Add> Country wide
Tel> 052-3787286
Web> www.baabua.co.il