ברנע שירותי מוזיקה Barnea Music Services

000
שירותי מוזיקה לאירועים, חתונות ומועדונים
כתובת> בוני העיר 9, כוכב הצפון, תל אביב    טלפון> 03-6998015

שואו של קצב

ברנע שירותי מוזיקה" היא הבייבי של די.ג'יי. ערן ברנע, מבכירי התקליטנים בארץ. מעבר למקצועיות הטכנית, הכישרון של ערן מתבטא בחיבור כל הנתונים לכדי מסיבה אחת טובה והוא פרפורמר ייחודי, שחי את המוסיקה ומוסיף נופך אחר לאווירה. גם התקליטנים שעובדים עמו, נדב ציון וצחי גרין, נאמנים לסגנון שלו, אף שהפכו זה מכבר לשם דבר בזכות עצמם. כולם מנגנים במועדונים ובברים מובילים, ונשארים תמיד מעודכנים. הם יודעים להתאים עצמם לקהל, לקלוע לטעמו ולהפתיע.
בנוסף, חבר ערן למוזיקאים מוכשרים מתחומים שונים ויחד הם מופיעים בהרכבים מפתיעים, כמו נגנים קלאסיים בשילוב מוזיקת דאנס והאוס ומופעי ג'ז בטעם של פעם. הרכב הדגל של ערן הוא "HOUSTON PROJECT", הרכב דאנס-אלקטרו בשיתוף מורן קריב, שמציע אלטרנטיבה קצבית ועיבודים רקידים למיטב הלהיטים המקומיים, במופע משותף עם אמנים מובילים - רמי קליינשטיין, אריק סיני ועוד.

של מי> ערן וענת ברנע
כדאי לדעת> כדי לשריין את ערן צריך להתקשר חודשים מראש.
הכי הכי> הרכב "פריצות": 3 או 4 נגנים ש"מתפרצים" למסיבת הריקודים, מלווים את התקליטן ומוסיפים שואו וקצב.
אתר> www.barnea.co.il

Barnea Music Services
Music Services for Events
“Barnea Music Services” offer free-style DJ services for events, combining technical professionalism and musical talent. Their forte is adapting to the clients taste. Additionally, there is a possibility of co-operation with musicians of various styles, making the event original and surprising.
Add> 9 Bonei Ha’ir St, Kochav Hatzafon, Tel Aviv
Tel> 03-6998015
Web> www.barnea.co.il