ג'יזל שדות Gisele Sadot

000
איפור לאירועים
כתובת> ברחבי הארץ    טלפון> 054-4540686

זוהר טבעי

ג'יזל החלה את דרכה בעולם האיפור לפני למעלה מעשר שנים, כשקיבלה הזדמנות של פעם בחיים: לאפר בתצוגות האופנה של המעצב האגדי אלכסנדר מקווין בלונדון. כשחזרה לארץ, השתלבה בעולם הפרסום ואיפרה בקמפיינים מובילים, בשיתוף פעולה עם טובי הצלמים בארץ ובהפקות רבות במגזינים ובטלוויזיה. אך לצד ניסיונה ושמה בעסקי הבידור טיפחה ג'יזל
את אהבתה המיוחדת לאיפור כלות. היא מאפרת כלה אחת בלבד ביום, כדי להעניק לכל אחת את מלוא תשומת הלב ביום המאושר בחייה. היא מציעה איפור מעודן ומקצועי, והכלות שלה נראות אלגנטיות וזוהרות בטבעיות. ג'יזל דואגת להתאים לכל אחת באופן מושלם את הגוונים, המינון והסגנון המתאימים לה. להיראות במיטבך ולהישאר את.

כדאי לדעת> חתימת ידה הייחודית של ג'יזל ניכרת באיפור מעודן, המדגיש את האציליות הטבעית והיופי הקלאסי של כל כלה, יופי שנשמר לאורך האירוע ומעניק תחושת ביטחון מלכותית.
הכי הכי> בתיאום מראש ג'יזל מנחה סדנאות איפור לקבוצות, לארגונים ולנשים שרוצות לרכוש כלים בסיסיים בעולם היופי והטיפוח.
אתר> www.gisele.co.il

Gisele Sadot
Make-Up for Events
Gisele has been working as a make-up artist for over a decade. She has extensive experience in runway, magazine and television productions. But her true passion is bridal make-up. Embracing the excitement of the special day, Gisele creates a beautiful and natural look, accentuating each bride’s natural glow.
Add> Country wide
Tel> 054-4540686
Web>www.gisele.co.il