גיל טייכמן Gil Teichman

000
אמנות באור
כתובת> נתיבות 11, הרצליה    טלפון> 09-9629090

באור אחר

כשמדברים על פתרונות תאורה - מתכוונים לגיל טייכמן. שמו נקשר באינספור אירועים - בעיקר בזכות הפרויקטים יוצאי הדופן שיזם והפיק במהלך השנים, ובנוסף הוא מתמחה גם באירועים פרטיים. כל אירוע של גיל טייכמן מתוכנן בקפידה, עד לפרטי פרטים, בשילוב מושלם של חשיבה אמנותית מתקדמת, ראייה עיצובית נרחבת ובטיחותיות. הצוותים הטכניים מלווים כל אירוע מתחילתו ועד סופו, ומתנהלים בשטח במקצועיות גמורה 
ובאופן מסודר. מגרש המשחקים האהוב עליהם הוא הטבע: אירועים בחופי ים, באתרים היסטוריים ובגני אירועים, כמו גם בבתים פרטיים ובאולמות - אין מקום שאי אפשר להאיר. גיל מאמין שלכל אירוע מגיעה חווית אור ייחודית: "אירוע הוא כמו דף ציור ענק, שבו אמן האור משתמש בכלים ובפנסים כמו במכחול קסם". החלום שלכם הוא האתגר של גיל, אז תנו לו לצבוע לכם את הלילה.

של מי> גיל טייכמן
כדאי לדעת> אתגרים הם הדלק שמניע את החלום הבא, ולכן צוות החברה עובד בכל תנאי שטח ומתגבר על כל קושי ומכשול.
הכי הכי> הרגע שבו נדלק האור ומפיח חיים באירוע.
אתר> www.gil-teichman.com

Gil Teichman
The Art of Light
For professional, creative and precise lighting solutions, you need Gil Teichman. Known for their extravagant and unusual events as well as for the private and intimate ones, Gil’s dedicated crew thrives on challenges, turning any obstacle into a triumph, all for that glorious moment when the lights come on and the night begins.
Add> 11 Netivot St, Herzliya
Tel> 09-9629090
Web> www.gil-teichman.com