גל ברמי Gal Brami

000
די. ג'יי. ומוזיקה באירועים
כתובת> ברחבי הארץ    טלפון> 050-2221100

במסיבה כמו במסיבה

16 שנות ותק בעמדת הדי.ג'יי. עושות את שלהן. גל ברמי, די.ג'יי. מוביל בתחום החתונות והאירועים בארץ, מנגן באירועים פרטיים ועסקיים, בחתונות בארץ ובחו"ל וגם באירועי ענק של חברות מהמובילות בעולם. הוא מתמקד ביצירת קשר אישי עם החוגגים לפני האירוע, ומסוגל לחיות את האירוע, לחוש את הקהל בזמן אמת ולתקלט בהתאם. לגל ניסיון עם כל סוגי הקהל, הוא בלתי צפוי
ומפתיע ושולט בכל הסגנונות המוזיקליים: דאנס, האוס, סבנטיז ואייטיז, אלטרנטיבי, מוזיקה עברית ומוזיקת עולם. בנוסף, הוא אחד מבעליו, יוצריו ומקימיו של ההרכב ”Tanto Project” - הרכב דאנס המשלב מוזיקה חיה של סקסופון, חליל צד, פסנתר וגיטרות עם מוזיקה אלקטרונית, שירה וטרקים מקוריים.

של מי> גל ברמי
כדאי לדעת> הניסיון של גל במסיבות בעולם וכתקליטן הבית במועדונים מובילים בארץ מאפשר לו ליצור באירוע אווירה אמיתית של מועדון, בהינתן הקהל המתאים.
הכי הכי> “Celebrations”, הרכב קאברים לחתונות, שגל הוא ממייסדיו. שילוב של די.ג'יי. ולהקה עם עיבודים מקוריים ורפרטואר שנע משנות השבעים ועד למוזיקה מזרחית.
אתר> www.djgalbrami.co.il

Gal Brami
DJ
With 16 years behind the turn tables, Gal Brami has the knowhow to turn any event into a real party. Gal establishes chemistry with the hosts prior to the event and is well tunes to his clients’ wishes, yet remains flexible and innovative throughout the event. From your niece to your grandfather, your guests will be dancing the night away.
Add> Country wide
Tel> 050-2221100
Web> www.djgalbrami.co.il