איגלו Igloo - Ice Cream that Rocks!

000
עגלות גלידה לאירועים
כתובת> ברחבי הארץ    טלפון> 054-2025277

הלהיט הקפוא

האורחים שלכם כבר היו בעשרות אירועים, ראו ושבעו מהכול - עמדות סושי, פינות טאפאס ומנות ביס. כדי להיות מיוחדים באמת, הפתיעו אותם בשלאגר חדשני ומשמח: עמדת גלידה של "איגלו". הרעיון פשוט ומגרה - בוחרים טעם גלידה, מוסיפים תוספת כמו דובוני גומי, פירות יער או עוגיות אוראו, מערבבים על משטח שיש קפוא ומקבלים גלידה אלוהית בכוס או בגביע. "איגלו" הוא שילוב מנצח של גלידה איטלקית טרייה
במבחר טעמים עם מגוון תוספות כיפיות של ממתקים, שוקולדים, עוגיות, אגוזים ופירות. את הבחירות מערבבים על המשטח בכפות מיוחדות - מופע מרהיב שבסופו מתקבלת גלידה בלתי שגרתית. העמדות מתאימות לאירועים פרטיים ועסקיים, למסיבות, לכנסים ולתערוכות. כל שנותר הוא לבחור את טעמי הגלידה והתוספות או להזמין גלידה איטלקית בעיצוב מיוחד עם תוספות שנבחרו מראש.

של מי> מתן גל
כדאי לדעת> בעל השמחה מוזמן לאחד מסניפי "איגלו", בנתניה או בתל אביב, לערוך טעימות ולבחור את הטעמים שיככבו באירוע שלו: 5-9 טעמי גלידה ו-12 תוספות.
הכי הכי> ופל איגלו - ופל בלגי חם, טרי ואישי שמוכן לעיניכם ועליו מוסיפים גלידה.
אתר> www.igloomix.com

Igloo - Ice Cream on the Rocks!
Ice Cream Parties
Dazzle your guests with this unique ice cream stand! Who can resist a spectacular show where an array of fruits, chocolates and candy bars of your choice are being blended with quality Italian ice cream right in front of you? For that wow factor, book “Igloo” to your next event.
Add> Country wide
Tel> 054-2025277
Web> www.igloomix.com