גרין אירועים Green Design

000
עיצוב צמחייה לאירועים
כתובת> מושב משמרת    טלפון> 09-7968178; 052-2826097

גינה לכל אירוע

מפיקים אירוע באמצע שומקום וזקוקים לתפאורה? חברת "גרין אירועים" מובילה משנת 2003 את תחום השכרת הצמחייה לאירועים פרטיים ועסקיים, ותהפוך את האתר שבחרתם לגן ארץ-ישראלי או טרופי, ליער פיות, לגן יפני או לכל גן עדן ירוק שתדמיינו. "גרין" יגשימו עבורכם כל פנטזיה ומשאלה ויביאו את הטבע לכל אירוע, בכל מקום. תוכלו לבחור בין מגוון אין-סופי של צמחים ועצים
 ומתוך מבחר רחב של אביזרים, כלי נוי ואלמנטים עיצוביים, כולל מזרקות ובריכות נוי ודשא סינתטי שצובע כל מאורע בירוק. הצמחייה תייצר אווירה מיוחדת ואפקט בלתי נשכח, בין אם באולם אירועים ובין אם על חוף הים. רק תגידו על איזה גן וצבע אתם חולמים והוא כבר יגיע אליכם - ירוק, רענן וטבעי.

של מי> גל גרינוולד ומשתלת "יער"
כדאי לדעת> ל"גרין" מערך שירות ולוגיסטיקה מקצועי משלים המאפשר הפקות מורכבות בכל סדר גודל ובדיוק מקסימלי. יש הקפדה על אפיון, סגנון וליווי אישי קשוב.
הכי הכי> חופת זיתים, הנתמכת על ידי ארבעה עצי זית עתיקים ומוארים בעלי נוכחות מרשימה.
אתר> www.green-design.co.il

Green Design
Plant Design for Events
“Green Design” offers plants for rent for events, in order to create green scenery in any style, anywhere. There is an endless choice of trees and other plants, and a huge array of items to match the concept of each event. Bring nature to your event and greatly enhance the atmosphere to fit your taste and imagination.
Add> Moshav Mishmeret
Tel> 09-7968178; 052-2826097
Web> www.green-design.co.il