גרציא קייטרינג Gratzia Catering

000
אנשים. אוכל. חוויה.
כתובת> קיבוץ העוגן    טלפון> 09-8940152; 052-6638882

בטעם אלגנטי

"גרציא" הוא קייטרינג בוטיק לא כשר המתמחה באירועים בבתים פרטיים ובמקומות בלתי שגרתיים. מיכל גרציאני, הבעלים והמנהלת, מקפידה לעבוד באופן אישי עם כל לקוח: כל אירוע מתחיל בפגישת היכרות שבה משוחחים על פנטזיות, סגנון ותקציב ולאחר מכן מכינה מיכל עם הצוות הקבוע הצעה ומזמינה לטעימות. אותו צוות ילווה כל אירוע מתחילתו ועד סופו ולכן "גרציא" לא עורכים יותר משלושה אירועים בשבוע.
האוכל מבוסס על חומרי גלם פשוטים וטריים, התוצאה יצירתית ומדויקת, והסגנון תמיד מוקפד ואלגנטי. הבסיס לאוכל הוא חומרי גלם עונתיים עם טאץ' אישי ומטבח השף נותן פרשנות לרצונות הקולינריים של כל לקוח. הסיסמה של "גרציא" - "אנשים. אוכל. חוויה." - מסכמת הכול: עבודה עם אנשים, אוכל טרי וטוב והקפדה על סגנון, שירות ואסתטיקה.

של מי> מיכל גרציאני
כדאי לדעת> אפשר להתרשם מהאוכל הבייתי המשובח באחד מבתי הקפה/המעדניות של גרציא, בקיבוץ העוגן ובאוסישקין 42 רמת השרון.
הכי הכי> חנות שוקולד קטנה ומטריפה באירועים, המציעה לאורחים פטיפורים, טראפלס ובלוקים של שוקולד. מקורי, מפנק ומפתיע.
אתר> www.gratzia.co.il

Gratzia Catering
People. Food. Experience.
“Gratzia” is a non-kosher catering boutique that specializes in events at private homes and in extraordinary locations. The food is fresh and simple, yet never boring, based on seasonal products, with a personal touch and a special focus on style and esthetics. Elegance is the key word. A tempting little chocolate shop is also available.
Add> Kibbutz Haogen
Tel> 09-8940152; 052-6638882
Web> www.gratzia.co.il