ד'פלוס De'Plus

000
מוזיקה בדיוק
כתובת> הארד 3, רמת החי"ל, תל אביב    טלפון> 03-5162029

מותחים את גבולות המיינסטרים

"ד'פלוס" מבינים, אוהבים וחיים מוזיקה כבר למעלה מ-20 שנה. צוות הדי.ג'ייז והווי.ג'ייז שלהם מנגן במסיבות ובמועדונים הכי עכשוויים, ושמותיהם שגורים בפי חיות הלילה התל אביביות. הוסיפו לכך את המיומנות והניסיון שלהם בחתונות ובאירועים, ותקבלו צוות בעל יכולת מרשימה לכוון את האווירה המוזיקלית לכל סוג של אירוע ולגרום אף לכבד שבישבנים לפזז על הרחבה.
החדשנות של "ד'פלוס" מתבטאת גם בבחירה עדכנית של המוזיקה ובחיבור לסגנונות ייחודיים וגם בפיתוח תחום ה-DVJ - אמן המנגן מוסיקה בשילוב וידאו-ארט, קליפים וסרטים המוקרנים סביב רחבת הריקודים, ומעניקים עומק לאירוע. ואם כל זה לא מספיק, "ד'פלוס" מעסיקים שורה של מוזיקאים, הרכבים ולהקות מכל הסגנונות, שישתלבו באופן מדויק בכל אירוע.

של מי> עמית רונאל-שליו
כדאי לדעת> ב"ד'פלוס" נותנים שירות של One stop shop - תחת קורת גג אחת אפשר להפיק אירוע מושלם הכולל מיקום, מוסיקה, אוכל, וידאו ארט, עיצוב וצילום. אין צורך לכתת רגליים מספק לספק.
הכי הכי> היכולת לחבר בין המיינסטרים לשוליים וליצור חוויות מדויקות ומותאמות לקהל.
אתר> www.deplus.co.il

De’Plus
Exactly Music
“De’Plus” offers the most up-to-date DJ and DVJ services for events of all types. The music and video-art clips are personally tailored to the client’s taste. “De’Plus” can arrange for the incorporation of live music in a variety of styles, and operates as a “one stop shop” event planning company.
Add> 3 Ha’arad St, Ramat Hachayal,Tel Aviv
Tel> 03-5162029
Web> www.deplus.co.il