דני מרקס Danny Marx

000
הפקה עילית
טלפון>  050-8387020; 02-5701978

הפקת מקור

לדני מרקס יש כל מה שצריך מפיק האירועים האולטימטיבי - הוא בוגר בית הספר "סם שפיגל" לקולנוע וטלוויזיה, בעל כישורים לוגיסטיים של שריונר, עין חדה וטביעת אצבע אסתטית של צלם סטילס, אהבה גדולה לבני אדם וניסיון של 19 שנים בהפקת אירועים. החברה שבבעלותו מתמחה באירועים ייחודיים - החל מאירועי בוטיק פרטיים, דרך חתונות יוקרתיות ועד לאירועי ענק כגון חגיגות יום העצמאות של ישראל בניו-יורק וטקס
הפתיחה מחדש של מוזיאון ישראל. כל מקום שתבחרו - אולם, אתר חשוף בטבע או חצר פרטית - יהפוך לבמה יפהפייה לחגיגה שלכם. המומחיות של דני כוללת גישה לספקים ולנותני השירות המובילים בארץ וכן תכנון ויצירת תכנים מרגשים לכל אירוע. על כל אלה מנצחת תודעת שירות מפותחת, קשב רב וזמינות מוחלטת ללקוח. מה אמרנו? אולטימטיבי.

של מי> דני מרקס
כדאי לדעת> במהלך העבודה עם דני תפגשו נעימות, אדיבות וסבלנות לצד יסודיות וקפדנות, תקבלו ליווי אישי, חם ואוהב מתחילת התהליך ועד סופו.
הכי הכי> העוצמה והנוכחות של דני כמפיק. הוא מתרגש כל פעם מחדש מכל אירוע ונותן את כל כולו. המשובים שהוא מקבל מהלקוחות הם עדות לכך.
אתר> www.marx.co.il

Danny Marx
Events Planning and Production

Danny is the ultimate event producer. With a keen eye for details, sharp logistic skills and almost 20 years experience, you can be sure you are in good hands. Whether you’re hosting an intimate event at home or launching an exclusive product, your event will be beautiful, exciting and flawlessly executed.
Tel> 050-8387020; 02-5701978
Web> www.marx.co.il