דניאל חנית Daniel Hanit

000
צילום וידאו וסרטים לאירועים
טלפון> 054-6402408/9

נולד עם עדשה

דניאל חנית הוא דור שני במשפחת צלמים וכמי שגדל באולפנים נראה שעתידו כצלם טלוויזיה היה ידוע מראש. דווקא העיסוק בצילום אירועים היה צפוי פחות, אך דניאל התאהב באספקט הדוקומנטרי שבעולם האירועים, וכבר הספיק לצלם אירועים רבים בארץ ובעולם, במקביל לעבודתו הטלוויזיונית. ברזומה שלו תמצאו בין היתר את התכניות "ארץ נהדרת", "כוכב נולד", "האח הגדול" ו"הישרדות" וגם סרטי קולנוע, קליפים וסרטים
 דוקומנטריים. מעבר לתיעוד רגיש ומקצועי של האירוע דניאל מציע גם צילום דוקומנטרי ומלווה, למשל, את מהלך הקמת האירוע. הוא מקפיד לשמור על רעננות, ועבודתו מתבססת על היכרות אישית עם הלקוחות והתאמת הסגנון אליהם ולסוג האירוע. ניסיונו בצילום ובעריכת קליפים מבטיח כי סרט המזכרת שלכם יהיה מקצועי, מדויק ובלתי מאולץ.

של מי> דניאל חנית
כדאי לדעת> דניאל הוא אחד היחידים בארץ המתמחה בצילום “steadicam”, מתקן ייצוב שמאפשר לצלם בתנועה, מבלי להרגיש את תזוזות המצלמה.
הכי הכי> צילום בעדשות 35 מילימטר - אופטיקה ייחודית לקולנוע. התוצאה המצולמת דרמטית ובעלת איכויות קולנועיות.
אתר> www.dhv.co.il

Daniel Hanit
Video Services
Daniel Hanit has extensive experience in television, cinematic and documentary film making. He is a highly professional cinematographer with a personal and sensitive approach, who takes great care with every aspect of production; from camera choice to music editing. Daniel produces videos that are beautifully shot and expertly edited.
Tel> 054-6402408/9
Web> www.dhv.co.il