הילה גאון Hila Gaon

000
שמלות כלה אחרות
כתובת> טשרניחובסקי 21, תל אביב    טלפון> 03-5252344

כלת-קוטור

"אני משתדלת לפקוח עיניים כל הזמן, ולשאוב השראה מכל דבר. בעיקר מתחום הריקוד, הקולנוע וכל הקשור לסצינת התרבות העכשווית", אומרת הילה גאון, מעצבת שמלות כלה ששינתה את פני התחום בארץ. השמלות של גאון הן יצירות אמנות: בולטות, ייחודיות ומעודנות, כמו הנשים שלובשות אותן. הבדים, התחרה והחרוזים שהילה מלקטת מרחבי העולם מעניקים לקו המודרני של השמלות
 קסם עתיק. בחירת הבדים, ההקפדה על כל תפר ותפר, ההתאמה המושלמת לגזרה - כל אלה הפכו את השמלות שלה לפריטים על-זמניים ונחשקים. הסטודיו של גאון ברחוב טשרניחובסקי האופנתי מעוצב כגלריה לאמנות או כמוזיאון אופנה, והוא שלוחה נוספת של האני מאמין העיצובי שלה - מוקפד, מפתיע, אלגנטי ואורבני.

של מי> הילה גאון
כדאי לדעת> הילה לא עובדת לפי טרנדים, אלא מתוך הרגש, ושואבת השראה מהחומרים שהיא אוספת ומלקטת ברחבי העולם.
הכי הכי> שמלות בשילוב בדי תחרה עתיקים. השילוב המדויק בין האלמנטים, הקו הנקי והשמירה על איכות המרכיבים מעניקים לכל שמלה מראה קסום וחד פעמי.
אתר> www.hilagaon.com

Hila Gaon
Boutique Bridal Gowns

Hila Gaon offers artistically crafted bridal gowns inspired by the world of modern culture. The dresses are designed in Hila’s original, elegant style and meticulously sown for a perfect fit, from select materials collected by Hila from all over the world.
Add> 21 Tchernichovski St, Tel Aviv
Tel> 03-5252344
Web> www.hilagaon.com