הילה לבנה White Halo

000
בית וגינה לאירועים
כתובת> כפר מגשימים    טלפון> 03-9323933

סוד הגן הרומנטי

מי שרוצה לחגוג באווירה אלגנטית ורומנטית אך לא צעקנית ופומפוזית כדאי שיכיר את "הילה לבנה" בכפר מגשימים שבמרכז הארץ. בלב הגינה הענקית, המתאימה לאירוח של 600 איש ויותר, ניצב בית אבן קסום עם חצר משלו, מתאים לחגיגות ולאירועים סולידיים ואינטימיים. צמחיית הגן מטופחת אך לא מהונדסת ומלאכותית ואלמנטים כמו עציצים פורחים, עמודים ומזרקה כפרית מעניקים סגנון תקופתי מרגש כשל גן אחוזה.
 צוות הגן מלווה את הלקוח משלב הרעיון ועד למימושו תוך דגש על אסתטיקה וחיבורים מלהיבי חושים בין מרקמים וטעמים. "הילה לבנה" עובדים עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ובין אם תגיעו הנה לצלם הפקת אופנה או לחגוג אירוע פרטי או חתונה, השקת מוצר או אירוע חברה - רמת הביצוע תמיד גבוהה והתוצאה תדבר בעד עצמה.

של מי> ניצה לרר
כדאי לדעת> הגן מתאים לאירועי בוקר ואחר הצהריים סולידיים ומוזיקת ריקודים מושמעת עד השעה 23:00 בלבד. מומלץ לקבוע פגישת היכרות במקום.
הכי הכי> הופעת אמן אורח באזור הטאבון שניצב במרכז הגן.
אתר> www.whitehalo.co.il

White Halo
Events Venue
In the heart of a vast mansion-like garden, which holds 600 guests and more, stands a charming stone house with its own garden, perfect for intimate and exclusive events. As well as the unique atmosphere, “White Halo” offer great service, attentive and professional, that will accompany you from start to finish.
Add> Kfar Magshimim
Tel> 03-9323933
Web> www.whitehalo.co.il