הילולה Hillula

000
עיצובים ופריטים משלימים למסיבות
כתובת> רחוב הגנים 32, קריית שאול, רמת השרון    טלפון> 03-6440228

אשפי המסיבות

יום הולדת, חתונה, מסיבת רווקות, יום נישואין או סתם אירוח חגיגי - ב"הילולה", חנות קונספט המתמחה במסיבות ובאירועים, תוכלו למצוא כל מה שצריך לחגיגה בלתי נשכחת. יש כאן הכול להפקת מסיבת נושא או אירוע מהסרטים, ממפיות, סרטים, קישוטים ובצק סוכר ועד לכלים חד-פעמיים ידידותיים לסביבה והפתעות. ארבעת חדרי החנות צבעוניים ומעוצבים להפליא, והצוות
המקצועי יעזור לכם לעצב אירוע מושלם בסגנונכם האישי ויאבזר אתכם בפריטים המתאימים ביותר. כל מה שתמצאו בחנות יהפוך את האווירה לחגיגית ומיוחדת, כי הפרטים הקטנים הם שהופכים את האירוע לגדול. תוכלו להצטייד גם בערכה לקישוט מכונית חתונה, בפריטים לעיצוב עוגה חלומית ובמתנות סמליות לחג. לבוא, לראות ולהתמכר.

של מי> רוני אריאלי ויעל זולטי
כדאי לדעת> הפריטים מיובאים מכל העולם. תצוגת החנות מתחדשת מדי יום ולובשת חג ואווירה בהתאם ללוח השנה. באתר של "הילולה" תוכלו למצוא מאמרים, רעיונות וטיפים שיהפכו כל אירוע להצלחה בטוחה.
הכי הכי> אותיות וספרות מתנפחות שאפשר ליצור מהן כרזה בהתאמה אישית.
אתר> www.hillula.co.il

Hillula
Party Design
"Hillula", a concept store specializing in equipment for parties and events, offers everything you need to make your party unforgettable. The shop is colorful and excellently designed. Here you can find all the trendy “little things” that make the big difference, together with articles, ideas and tips for upgrading your event.
Add> 32 Haganim St, Kiryat Shaul, Ramat Hasharon
Tel> 03-6440228
Web> www.hillula.co.il