הילית גורדון Hilit Gordon

000
עיצוב אירועים
כתובת> טבנקין 28, שיכון דן, תל אביב    טלפון> 054-6404020

התמונה המלאה

אתם רוצים להפיק אירוע, יש לכם המון רעיונות ואתם צריכים מישהו שיקשור את כל הקצוות בצורה מקורית ואלגנטית? להילית גורדון, מעצבת אירועים, אף פעם לא נגמרים הרעיונות. היא שוקדת רבות על יצירת מראה ייחודי, מפתיע ומגוון ומשקיעה תשומת לב בפרטים הקטנים. היא משתמשת ביצירתיות אמנותית באביזרים מעולם הטקסטיל והתכשיטנות ותיצור עבורכם אירוע
עם חותמת של סגנון ושיק ייחודי. עם הילית האירוע שלכם לא יהיה סתם מושלם, אלא יהווה ביטויי ישיר של טעמכם והשראתכם. תהליך התכנון מתנהל בשיתוף פעולה אישי ואורגני בין הלקוח לבין הילית, שבמהלכו היא מפשטת, משדרגת ומגדירה פרשנות משלה לרצונותיו, ומספקת חוויית עיצוב משלימה העולה על כל הציפיות.

של מי> הילית גורדון
כדאי לדעת> להילית יש ראייה אמנותית כוללת; מספיק קצה חוט מהלקוח או פריט מעורר השראה - והיא כבר תטווה לפיו קונספט ותעצב אירוע עוצר נשימה.
הכי הכי> כלי קישוט ואגרטלים מעוטרים בבדים יפהפיים בשילוב ז'אמס, תחרה ופריטים יחודיים.
אתר> www.hilitgordon.co.il

Hilit Gordon
Event Design
Hilit’s extensive experience, as well as her design background, allow her to create unique design concepts and execute them to the highest level. Hilit uses a variety of materials to create her original and sculptural designs while focusing on making her client’s dreams come true.
Add> 28 Tabenkin St, Shikun Dan, Tel Aviv
Tel> 054-6404020
Web> www.hilitgordon.co.il