המטבח של נלי Nelly’s Kitchen

000
שפית פרטית לאירועים
כתובת> מדרחוב רבי חנינא, יפו    טלפון> 054-4363332 ; 03-6813802

בטעם טוב

כיף להיפגש לארוחות חברים אבל אין כמו ערב בנות של דיבורים, קשקושים ואוכל טעים, בדיוק כמו שבנות אוהבות. כשמישהי כמו נלי קרפנר, בוגרת “Natural Food Gourmet Institute” בניו יורק, שותפה למפגש כזה הוא יהפוך בקלות למושלם. נלי מבשלת בתעוזה ובכישרון רב מטעמי בריאות מעודנים על בסיס ירקות, דגנים מלאים, קטניות ודגים. אם תבחרו בסדנת בישול בסטודיו המקסים שלה ביפו או בכל מקום אחר היא תלמד
אתכם לרקוח מטעמי גורמה ממרכיבים נגישים ובשיטות  הכנה פשוטות ליישום. בסיום הסדנה תשבו לסעודת מלכים בליווי יין ותצאו כשבאמתחתכם אוסף מתכונים משובח וקל להכנה. אפשר גם לתאם קייטרינג ולהזמין את נלי כשפית פרטית לאירועים ומסיבות קטנות, שיהפכו באדיבות מטעמיה למפגשים איכותיים של טעם טוב. חוויית הקייטרינג הנתפר באופן אישי תענג כל עין וחך ובסופה תרגישו שבעים ושמחים, אך לא מלאים להתפקע.

של מי> נלי קרפנר
כדאי לדעת> נלי מרכיבה תפריטים מיוחדים ומגוונים שמתאימים בדיוק לטעם ולחך של כל לקוח. למסיבת רווקות מומלצת ארוחת גורמה בריאה וקלילה, שתספק אנרגיה ליום הגדול.
הכי הכי> תפריט טאפאס המורכב ממנות קטנות של דגי ים וירקות עונתיים וקינוחים מדליקים ומפתיעים. מושלם למסיבות רווקות ואירועי קוקטייל.
אתר> www.nelly-kitchen.co.il

Nelly’s Kitchen
Private Chef
Nelly is a master of health food, and the creations she whips up from vegetables, fish and whole grains are mesmerizing. Her formal culinary education was earned at the “Natural Food Gourmet Institute” in New York and she has proved ingenious playing with healthy ingredients. You can hire her as a private tutor or a private chef.
Add> Rabbi Hanina St, Jaffa
Tel> 054-4363332; 03-6813802
Web> www.nelly-kitchen.co.il