הפולנייה Hapolaniya

000
חנות סקס ומקום למסיבת רווקות
כתובת> בוגרשוב 29, תל אביב    טלפון> 03-6202779

המסיבה המפתה

הפולנייה" היא חנות סקס מזן אחר: היא נראית כדירה של פולנייה אותנטית למהדרין, חלל נעים ובו פינת אוכל, מקלחת, סלון ומטבחון. בין הכורסאות, הנברשת והאורלוגין, מפת הקרושה וסרוויס התה, מונחים ויברטורים בגוונים פסטליים, אזיקי פרווה ופריטים שנועדו להעצים את ההנאה מהמין. החנות מעוצבת בצורה נקייה, הוולגריות ממנה והלאה, כדירה דיסקרטית ונעימה שהיא גם מקום אידיאלי למסיבת רווקות ולמסיבות יום הולדת. 
המסיבות מתקיימות בסלון, על הספות ומזרני הרביצה, וסביב פזורים האביזרים המסקרנים. אפשר לשלב סיור מודרך בחנות שישחרר את האווירה ויקרב בין הבנות. החוגגות מוזמנות לבדוק את האביזרים, להתעניין, להתרשם, לצחוק וללמוד באווירה פתוחה. "הפולנייה" מצדה תספק שתייה חמה וכיבוד. אפשר להזמין מוצרים נלווים כמו צלחות, כוסות, קשיות, בלונים וקישוטים ובזמן המסיבה תינתן לכל המשתתפות הנחה מפתה.

של מי> אריק אלון, נחי פלדמוס
כדאי לדעת> "הפולנייה" היא חנות נגישה, נינוחה ולא מאיימת כיפית ומשוחררת. האווירה נעימה ומתאימה גם למתחילים ונבוכים שמשתחררים בעזרת ההומור. מתאים למסיבות של עד 30 בנות.
הכי הכי> לשלב הדרכה או הרצאה של סקסולוגית במסיבת רווקות. מפגש משעשע ומשחרר שגם יצייד אתכן בטריק או שניים.
אתר> www.hapolaniya.co.il

Hapolaniya
Sex Shop and Bachelorette Party Space
This is as unexpected as a space can be - it looks like an authentic house of an old, conservative lady, except next to the tea service one will find all kinds of sex toys. The idea is to bring sexual play novices more familiar with intimate enhancers. Perfect for bachelorette parties and complete with tea and cookies.
Add> 29 Bugrashov St, Tel Aviv
Tel> 03-6202779
Web> www.hapolaniya.co.il