וילה מלצ'ט Villa Melchett

000
אירוח ואירועים פרטיים
כתובת> על שפת ים כנרת    טלפון> 04-6716205

או מיי לורד

בשנות ה-20 הגיע הלורד מלצ'ט, מעשירי בריטניה, לביקור בפלסטינה. הוא התאהב בכנרת ורכש את האדמות שעליהן נבנתה הווילה שלו. "וילה מלצ’ט" היא הזמנה לביקור בתוך סיפור, מסע אל מקום שבו עצר הזמן מלכת וקיבל משמעות נינוחה וסוחפת: הנוף והחוף, האלגנטיות והפסטורליות, הרוח והאירוח, היום ואז. תשעה דונמים של אחוזה פרטית על שפת ים כנרת הפכו לבית אירוח ולאתר יוקרתי לאירועים פרטיים.
הווילה מושכרת כממלכה אחת, עם אפשרות ללינה בשלושת חדריה המפוארים, ואפשר לערוך בה מפגשים ואירועים פרטיים לעד 500 איש. יש אפשרות ללינה גם באוהלים ראג'סטנים מפוארים. צוות "וילה מלצ'ט" ערוך להגשים כל חלום: ממימוש כל פנטזיה קולינרית ועד הפעלות לילדים וטיול הליקופטרים בצפון. הסידור פשוט: אתם תחלמו, בווילה יגשימו.

של מי> משפחת רוזנפלד
כדאי לדעת> ילדים מתקבלים בברכה.
הכי הכי> חתונה של יומיים, אירוח המשפחה הקרובה בסוויטות ויתר האורחים באוהלים ראג'סטנים. בבוקר כולם מתאספים לארוחת בוקר חגיגית ולבילוי משותף.
אתר> www.vmf.co.il

Villa Melchett
Aristocratic Mansion
“Villa Melchett”, overlooking the Sea of Galilee, has been recently restored to its original glory of the early 20th century. The 3 suite Villa and the surrounding grounds were designed to match any aristocratic and prestigious event, including a fully equipped kitchen.
Add> Sea of Galilee
Tel> 04-6716205
Web> www.vmf.co.il