יוגו Yogo

000
בר יוגורט לאירועים
כתובת> ברחבי הארץ    טלפון> 03-5166161

מנות קטנות של אושר

אחרי שסניפי היוגורטריה של "Yogo" סחררו אותנו עם מוצרי יוגורט קלילים ומרעננים, טריים ומפתים - עכשיו אפשר גם להזמין דוכן יוגורט מפנק לאירועים. הדוכנים מתאימים לאירועי בר מצווה, לחגיגות פרטיות לילדים ולמבוגרים ולאירועים עסקיים, והתוספות השונות נבחרות בהתאם לקהל היעד. לילדים: סירופ שוקולד, בראוניז וסוכריות עדשים צבעוניות ואילו באירוע למבוגרים אפשר ללכת על פירות ותוספות מתוחכמות כמו שערות חלבה,
סילאן וקוקוס קלוי. הכול פתוח, וכמו בסניפים כך גם באירועים, בחירת התוספות היא הדילמה הקשה ביותר. חמצמץ או מתקתק? קלאסי או נועז? ברחוב כמו באירוע, המוטו זהה: הפינוק האמיתי מצוי בפרטים הקטנים והטובים של החיים. נדיבות והגינות הן בראש סדר העדיפויות והיוגורט תמיד טהור, טרי, רענן ודל שומן. לבריאות, בכל מובן.

כדאי לדעת> "Yogo" היא היוגורטריה הראשונה בישראל, והתחילה את טרנד ה"פרוזן יוגורט" בגרסתו העדכנית. באירועים אפשר להזמין יוגורט בטעמים, מלבד היוגורט הבסיסי.
הכי הכי> התוספות האהובות ביותר: תותים ושוקולד, וכשאין תותים - מנגו. משתמשים באננס טרי כל השנה.
אתר> www.yo-go.co.il

Yogo
Yogurt Bar for Events
“Yogo” offers yogurt bar services for Bar-mitzvah celebrations, private parties for children and adults and business events. Various flavors are available, both healthy and delicious, and the choice depends on the age and taste of the guests. Among the most popular flavors are strawberries, chocolate and mango.
Add> Country Wide
Tel> 03-5166161
Web> www.yo-go.co.il