ילון שואו רום Yalon Showroom

000
מקום מיוחד לאירועים
כתובת> שנקר 13, הרצליה    טלפון> 054-4587334

חגיגה נוצצת

מן התקרה משתלשלות נברשות יוקרתיות בסגנון קלאסי וגופי תאורה מודרניים, ותחתן חוגגים בסטייל ובאווירה קוסמופוליטית. ככה זה כשהתאורה היא של מותג הקריסטל הבין-לאומי "סוורובסקי" והחלל הוא בית עיצוב המתמקד באדריכלות ובטקסטיל. "ילון שואו רום" היא גלריית עיצוב שהקים אליקים ילון כדי להציג את גופי התאורה המרשימים. בניהולה של שיאן רוז בן סירה, מבעלי גן האירועים חוות רונית, הפך המקום לאתר
לאירועי בוטיק בסגנון אלגנטי. במקום בר ונישות על טהרת הקריסטלים, והוא הולם ימי הולדת חשובים, השקות נוצצות, מסיבות קוקטייל, ארוחות ערב מושקעות ואירוח אורחים מחו"ל. הקריסטלים משרים על הגלריה תחושה של ארמון, האווירה קסומה ומלכותית והחוויה ייחודית ובניחוח חו"ל. המקצועיות והניסיון של שיאן יחד עם ערכי העיצוב והאסתטיקה של ילון הם שילוב מנצח, שמבטיח אירוע יוקרתי במיוחד.

של מי> שיאן רוז בן סירה ואליקים ילון
כדאי לדעת> המקום מתאים לאירועים קטנים של 90 איש בישיבה סביב שולחנות, או 170 איש באירוע קוקטייל, והוא פעיל כל השבוע. הגישה נוחה והחנייה מוסדרת.
הכי הכי> המקצועיות והניסיון של שיאן בתחום האירועים בשילוב העיצוב והאווירה היוקרתית שמביא ילון לגלריה.
אתר> www.yalon-showroom.co.il

Yalon Showroom
A Special Place for Events

“Yalon Showroom” offers a unique gallery luxuriously decorated with classical and modern style lighting fixtures made by the world famous “Swarovski” Crystal Company. The space is suitable for formal and exclusive boutique events in cosmopolitan atmosphere, formal dinners for up to 90 guests, or cocktail parties for up to 170 guests.
Add> 13 Shenkar St, Herzliya
Tel> 054-4587334
Web> www.yalon-showroom.co.il