כיסאות מוזיקאליים Musical Chairs

000
הפקת אירועים וקונצרטים
טלפון> 050-5537486; 054-4808971

לראות, לשמוע ולהתרגש

הוא - גבר, צרפתי, פריזאי במקור. היא - אישה, ישראלית, ירושלמית לשעבר. הוא - גבוה, היא - נמוכה. ביחד הם "כיסאות מוזיקאליים", חברה להפקת אירועים מיוחדים המשלבים בין מוזיקה לתיאטרון. הרקע של בני בבימוי אופרות בפריז והרקע של אירית כשחקנית בתיאטראות ישראל מהווים קרקע פורייה לעשייה מרגשת ולחגיגה בימתית המשלבת איכות ויצירתיות. כל אירוע של "כיסאות מוזיקליים" מתוכנן בקפידה ומותאם לסיפורו
של הלקוח, לרקע המשפחתי שלו ולרצונותיו. אצל בני ואירית כל אירוע הוא יחיד ומיוחד. השניים מתמחים גם בהפקת קונצרטים מיוחדים; את הקונצרט הראשון שלהם בארץ הנחו גרגורי פק ואיב מונטאן, ובקונצרט אחר, מול חומות ירושלים, ניגנו, אחרי 60 שנה, על כינורות של יהודים מאירופה של תקופת מלחמת העולם השנייה. סיפור ומוזיקה שייקחו אתכם למחוזות אחרים.

של מי> בני בורא, אירית ליכטנשטיין
כדאי לדעת> יכולים להשיג כל אמן וזמר, בארץ או בחו"ל.
הכי הכי> האהבה שלהם למקצוע, שמובילה כל צעד מקצועי וכל החלטה. הצמד פועל מתוך אהבה עמוקה לעשייה ומתוך רצון ליצור עבור לקוחותיהם אירועים מיוחדים במינם.
אתר> www.musicalchairsltd.com

Musical Chairs
Event and Concert Production
Benny Boret and Irit Lichtenstein come from the world of Opera and Theatre. Together they produce unique, high-quality events. Their productions are made by measure to fit their clients. They find the most amazing locations and bring their beauty out with theatrical means, bringing excitement and spiritual up-lift to the celebrations.
Tel> 050-5537486; 054-4808971
Web> www.musicalchairsltd.com