ליהי הוד תל אביב Lihi Hod Tel Aviv

000
שמלות קוטור, אביזרים ואיפור משלים
כתובת> אבולעפיה 22, מתחם קסטיאל, תל אביב-יפו    טלפון> 03-6810606

הוד הכלה

ליהי הוד, מעצבת אופנה צעירה ומוכשרת במיוחד, בוגרת שנקר, התמחתה במחלקות הקוטור ב"ג'ון גליאנו" ו"דיור" בפריז. היא מתמחה בעיצוב שמלות כלה, ועולם הפנטזיה הוא המחבר בינה לבין הכלות שלה; הן חולמות לככב כנסיכות בערב החלומות של חייהן, והיא מתרגמת בכישרון רב את הפנטזיות למציאות בלתי נשכחת. המגוון שלה כולל שמלות כלה, שמלות ערב בהזמנה אישית וקולקציית פרט א-פורטה דה-לוקס - קולקציה שיקית
של בגדי ערב בתפירה איכותית, רק להוריד מהקולב ולקחת. הקווים של הוד נקיים, קלאסיים ורומנטיים. היא משתמשת בעיצוביה בבדי משי, בתחרה צרפתית ובתחרת וינטאג'. להשלמת הפנטזיה מתעקשת הוד גם על הפרטים המשלימים לשמלה ובכלל זה הזר, התסרוקת, האיפור והאביזרים - הכול מתוך כוונה אמיתית לעצב ערב בלתי נשכח.

של מי> ליהי הוד
כדאי לדעת> ליהי מייבאת באופן אישי תכשיטים, נעליים ואביזרי אופנה להשלמת כל מראה. וסתם בשביל הרכילות: כן, היא אחותו של האמן המוכשר, ניר הוד.
הכי הכי> בעזרתה של ליהי יכולה כל כלה לעצב את שמלת חלומותיה, מבחירת הבדים ועד יצירה משותפת של הדגם.
אתר> www.lihihod.com

Lihi Hod Tel Aviv
Fashion Design

Lihi Hod founded her fashion studio once she realized she wants to design top quality wedding and evening dresses made of the finest materials. Lihi exclusively imports accessories to complete the elegant style of her creations. Each bride may participate in the design process of her dream gown.
Add> 22 Abulafia St, Castiel Promenade, Tel Aviv-Jaffa
Tel> 03-6810606
Web>www.lihihod.com