לימור תירוש Limor Tiroche

000
סדנאות בישול וארוחות ערב פרטיות
כתובת> הצדף 1, יפו    טלפון>  052-5389733

המשתה הגדול

הבית של השפית לימור תירוש שוכן ברחוב הצדף הקסום ביפו. דלת ירוקה בין מטפסים מובילה לחלל מלא השראה - פטיו פנימי, חללים מקושתים, רצפה מצוירת - ובו חפצי אמנות, ריהוט עתיק וכלי קרמיקה. על רקע התפאורה הזאת מזמינה אתכם לימור להשתתף בסדנת בישול או לערוך אירוע בלתי נשכח בצורת ארוחת משתה. אחרי קוקטייל על המרפסת המשקיפה לים, תוכלו ליהנות 
מארוחה שהיא חגיגה של אוכל אותנטי, שמחה ואנינות טעם. האירועים כוללים בין 10 ל-15 מנות של אוכל משובח כמו קרפצ'יו סלק עם נגיעות פטה, מרק חצילים עם לואיזה וקצח, ניוקי מוקפצים בפטריות וערמונים, ריזוטו סרטנים עם עגבניות קונפי ועוד. סעודת המלכים נערכת סביב השולחן המעוצב ובליווי יין משובח, והתפריט נבנה בהתאמה מיוחדת לכל משתתף וחוגג.

של מי> לימור תירוש
כדאי לדעת> כל הארוחות מוגשות בכלים ייחודיים, פריטים שלימור ליקטה במשך השנים. אירוע בישיבה סביב שולחן, עד 22 איש; אירוע קוקטייל - עד 100 איש.
הכי הכי> ארוחה המשלבת מטבח ים תיכוני ומטבח עילי-צרפתי: מרק ערמונים, לוקוס עם טחינה ויוגורט בקראסט עשבי תיבול ופיסטוקים, ולקינוח כנאפה מרציפן עם גלידת וניל ותאנים חמות מקורמלות.
אתר> www.limortiroche.com

Limor Tiroche
Cooking Classes and Authentic Private Dinners
As well as her cooking classes, Limor hosts fantastic, feast-like events at her beautiful home. Every authentic gourmet meal is planned according to the guests’ wishes and preferences and is then served in Limor’s gorgeous collection of tableware. A true celebration of art, food and atmosphere.
Add> 1 Hatzedef St, Jaffa
Tel> 052-5389733
Web> www.limortiroche.com