מיכל אירועים מוזיקליים Michal Music Productions

000
הרכבים מוזיקליים לכל סוגי האירועים
כתובת> מושב בית חרות    טלפון> 09-8666584; 052-2517577

יוצרים עולמות מוזיקליים

אם אתם רוצים ליווי מוזיקלי מדויק, שיהיה מותאם באופן מושלם לאופי האירוע שלכם, פנו ל"מיכל אירועים מוזיקליים", שיודעים להתאים לכל אירוע את הרקע המוזיקלי הנחשק. בין אם מדובר ברביעיית מיתרים בחופה או במעגל מתופפים אחריה, בלהקת כלייזמרים או במופע פופ שירים את החגיגה, כאן יתאימו לכם הפקה מוזיקלית כלבבכם, בכל סגנון מוזיקלי קיים. המגוון אין-
סופי וכולל מוזיקת קאנטרי, ג'ז, דיסקו, כלי הקשה, מקהלת ילדים, ריקודי עם ואפילו אופרה ולהקת ריקודים. למעשה, כל סגנון שעולה על הדעת וכל כלי נגינה הם בגדר האפשר. מעבר להפקה, החברה מציעה גם ייעוץ מוזיקלי לאירועים ועורכת הדגמות אישיות במטרה לאחד כוחות ומוחות, ולשלב בין בקשותיו של הלקוח וחלומותיו לבין ניסיונה הרב. תנו להם להרעיד בכם מיתר.

של מי> מיכל טל ודבורה קרול
כדאי לדעת> צוות המשרד מלווה את הנגנים בכל אירוע - מקבלת הפנים, דרך שעת הסעודה ותוך כדי הריקודים, תמיד יש למי לפנות.
הכי הכי> הרכב “4 Love”: שירי פופ בעיבודים חדשניים, בביצוע ארבעה זמרים (בסגנון "אילדיבו"). ההרכב שר גם אקפלה, שירה ללא ליווי כלים - מתאים לאירועים בשבת, לבתי כנסת ולמקומות מיוחדים.
אתר> www.musicev.com

Michal Music Productions
Musical ensembles for every kind of event
Whether you want a string quartet playing at your reception, a circle of drummers for the dancing, an opera singer or all of the above, “Michal Music Productions” will skillfully match the right musicians for your event. Choosing the perfect music can transform any event into a real celebration.
Add> Moshav Beit Herut
Tel> 09-8666584; 052-2517577
Web> www.musicev.com