מירה צבילינגר Mira Zwillinger

000
עיצוב אופנת קוטור ושמלות כלה
כתובת> הלסינקי 22, תל אביב     טלפון> 03-6919001

ללבוש חלום

כשבדי התחרה, המשי והקרפ מיובאים ממילאנו ומפריז, החרוזים ורקמות היד מאיטליה ותופרות מיומנות תופרות את השמלה ממש "על הגוף" - התוצאה היא חגיגה של אלגנטיות וזוהר. מאז שהחלה מירה צבילינגר לפעול בשדה העיצוב המקומי הפך שמה למזוהה עם תפירה עילית מדוקדקת. השמלות הן עבודת אמנות קפדנית וחסרת פשרות. קסמן על זמני והקולקציות, הכוללות
שמלות ערב וקוקטייל, חליפות קלאסיות ולאחרונה גם קו פרטי עור, הן מופת של תשומת לב לפרטים הקטנים. הסטודיו הסמוך לכיכר המדינה מזמן חוויית קנייה אינטימית, הרבה סטייל ושירות נעים. האווירה והיחס משלימים את סיפורי האגדה שעל הקולבים. אחד מהם יכול להיות שלך.

של מי> מירה צבילינגר
כדאי לדעת> השמלות מותאמות לכל כלה וכלה באופן אישי על סמך נתוניה, חלומותיה ואופי האירוע. שמלותיה של מירה נמכרות גם ב-“Browns Bride”, בוטיק כלות מוביל בלונדון.
הכי הכי> שמלת מחוך ממשי אורגנזה מעוטרת בפרחים עשויים בעבודת יד שמשדרת אווריריות וקלילות. שמלת עננה מרחפת וחלומית.
אתר> www.mirazwillinger.com

Mira Zwillinger
Unique Couture Designs

A celebration of elegance and glamour, Mira’s custom-made wedding gowns are hand made from the finest fabrics and materials, sourced from Milan and Paris. Luxurious fabrics such as laces, chiffons, taffetas and silk organza are combined with fine hand embroidery and ornate beading. Each design is a work of art.
Add> 22 Helsinki St, Tel Aviv
Tel> 03-6919001
Web> www.mirazwillinger.com