מעגל בנות - דורית קרייזר Ma’agal Banot - Dorit Kreiser

000
חגיגות לילדות, לנערות ולנשים
כתובת> הורדים 11, פינת הזית, גני יהודה    טלפון> 052-3275795; 03-7360763

לחגוג את החיים

ב"מעגל בנות" חוגגות בנות ונשים יום הולדת, בת מצווה, חגיגת גיל 16 (“Sweet 16”), מסיבת גיוס ומסיבת רווקות, בסדנה מיוחדת שאותה ייסדה דורית קרייזר. דורית היא אם לשלושה, מיילדת מוסמכת, בעלת תואר שני בסיעוד במגמת חינוך, מרצה באוניברסיטת תל אביב וסטודנטית לפסיכותרפיה. היא מאמינה שימי הולדת ותקופות מעבר, כמו המעבר המרגש בין ילדות לבגרות, יש לחגוג עם דגש על השינוי והצמיחה שמזמנת התקופה
החדשה. במסלול מיוחד, בהנחיית נשות מקצוע מהשורה הראשונה המתמחות בתקשורת, יחסים, תזונה, חינוך גופני, אסתטיקה ותדמית, חוות הבנות חוויה נשית וערכית המקנה ידע והתנסות בתחומים משמעותיים. זהו מקום אידיאלי לאירוע נשי שבו מגיעה כל אחת עם שבט הבנות הקרוב לה לחגיגה שכולה נשיות, טקסיות, צמיחה והידוק קשרים. אף אחת לא תשכח חגיגה כזו.

של מי> דורית קרייזר
כדאי לדעת> "מעגל בנות" פתוח לכל חגיגה נשית, מילדות ועד זקנה. כל אירוע יקבל נופך קסום, מעמיק ומרגש במיוחד.
הכי הכי> בת מצווה "פיית הערכים": 4 שעות פעילות שבהן דורית היא פיית הערכים, שמתרגמת כל פעילות למידע הקשור להתנהלות חכמה בגיל ההתבגרות.
אתר> www.maagal-banot.co.il

Ma’agal Banot - Dorit Kreiser
Growing-up Celebrations
“Ma’agal Banot” offers ritualistic workshops for girls and women at vital transition periods in their lives. The activities are aimed at enriching the girls with valuable knowledge about the next stage in their lives, on all the relevant topics like health, responsibility, education, relationships and Love.
Add> 11 Havradim St, Ganey Yehuda
Tel> 052-3275795; 03-7360763
Web> www.maagal-banot.co.il