נעמה בצלאל Naama Bezalel

000
מעצבת אופנה
 חנות> דיזנגוף 212, תל אביב; טל> 03-5232964 סטודיו> תפוצות ישראל 6 ב', גבעתים; טל> 03-5175546   

כלה להשגה

מי שאוהבת את השמלות המעודנות של נעמה בצלאל תשמח מאוד לדעת שהמעצבת המוכשרת, שהביאה את הרטרו למחוזותינו הרבה לפני נשות הסדרה "Mad Men", נותנת מענה גם לכלות קלילות. אותם דגמים נהדרים, בהשראת עשורים קודמים, מעוצבים בגוונים שונים של לבן ושמנת, בבדים חלקים או מעוטרים בטקסטורות ותחרות
מעודנות. הסגנון הייחודי מכוון למי שלא רוצה לעטות על עצמה שכבות מלמלה או להיכנס למרתון מדידות היסטרי שעלותו אלפי שקלים, אך גם לא מוכנה להתפשר על האסתטיקה ועל איכות התפירה והבדים. נעמה מזמינה אתכן לבוא, להוריד שמלה מהקולב, ולצאת זוהרות, שיקיות ומוחמאות לחתונה.

של מי> נעמה בצלאל
כדאי לדעת> השמלות מוכנות ללבישה, אפשר לעשות תיקונים או להזמין עם שינויים קלים. המחירים שווים לכל כיס והן קלאסיות ל"כלה של הרגע האחרון".
הכי הכי> שמלת אודרי מקסי - שמלה ארוכה בקווים נקיים, בעלת מחשוף עמוק ופפיון, המדגישה את המותניים. שמלת תחרה ארוכה - קלאסית, נקייה ורגועה, מבד תחרה עם בטנת סאטן.
אתר> www.naamabezalel.com

Naama Bezalel
Fashion Design
Naama Bezalel, a well-known fashion designer, offers ready to wear wedding dresses designed in her classical and gentle retro style, meticulously sown from top quality materials, available in various shades of white, off-white and cream, and exquisitely decorated. If necessary, the dress can be personally fitted.
Add> 212 Dizengof St, Tel Aviv; Tel> 03-5232964
Studio> 6b Tfutzot Israel St, Giv’atayim;
Tel> 03-5175546
Web> www.naamabezalel.com