סופרים בר Supreme Bar

000
שירותי בר לאירועים
כתובת> הלחי 30, הרצליה פיתוח    טלפון> 054-5840040

עד השלוק האחרון

מתלבטים בין בר קלאסי לאקטיבי? למה שלא תעשו סוויץ' בראש ותפנקו את האורחים בבר משקאות מקצועי מליגה אחרת? “Supreme”, המספקת שירותי בר לאירועים, מתמחה בהתאמת משקאות לאופי האירוע ולתקציב. בתפריט הנרחב והיוקרתי מותגי האלכוהול המשובחים והנחשבים בעולם שמקבלים טיפול מקורי ומפתיע, כמו פרח היביסקוס מסוכר בשמפניה. בעלי החברה, איקי גרוס וקארין קבילי, מלווים את הלקוח
מהמפגש הראשון ונוכחים בכל אירוע עד סופו. הצוות מורכב מברמנים מנוסים שעברו מגוון הדרכות מקצועיות, כולל סדנה למתן שירות באמצעות שפת גוף, כי הניואנסים הקטנים הם שעושים את ההבדל. ואם כל זה לא מספיק - את הברים עיצב משה קסטיאל, וביום האירוע מקים אותם צוות לוגיסטי נפרד, כדי לאפשר לברמנים להגיע לעבודה רעננים ולהעניק שירות לא פחות ממעולה.

של מי> איקי גרוס וקארין קבילי
כדאי לדעת> מתמחים בבר יין - בר מרשים מעץ מהגוני ועליו סיגרים וגבינות, שאליו מלווה סומליה. מעניקים גם שירותי קפה משלימים.
הכי הכי> בר קוקטיילים לאירועי יוקרה - חגיגה יוקרתית של צבעים וטעמים הכוללת קוקטיילים על בסיס וודקה "גריי גוס" בטעמים בשילוב פירות טריים.
אתר> www.supremebar.co.il

Supreme Bar
Bar Services
“Supreme Bar” specialize in perfectly customizing their bar to your event. They work with leading brands of quality alcohol that is served by professional and savvy bar staff. Whether you’re looking for an impressive wine bar or an exclusive cocktail bar, “Supreme” will have the perfect solution for you.
Add> 30 Lechi St, Herzliya Pituach
Tel> 054-5840040
Web> www.supremebar.co.il