ענת לבנשטיין - הפקת משאלות Anat Loewenstein

000
הפקת אירועי בוטיק
כתובת> מושב בני ציון    טלפון> 09-7483426; 054-4585549

להמציא כל אירוע מחדש

צריך לא מעט ניסיון, תעוזה וחשיבה "מחוץ לקופסה" כדי להפיק אירועים מגובשים ואליטיסטיים כמו שעושה ענת לבנשטיין. ניסיונה הרב בהפקת אירועי ענק הוא גורם מכריע בהצלחת האירועים שהיא מפיקה. בין אם מדובר באירוע של 15 אלף איש או של 100 איש, ענת מעורבת באופן אישי בכל הפקה ורמת הגימור תמיד איכותית ובוטיקית. אירוע של "הפקת משאלות" הוא יצירתי, מהודק מבחינה רעיונית והמוזמנים תמיד ימצאו עצמם מעורבים
בו רגשית. האפקט המרשים נוצר בזכות בחירה באתרים ייחודיים ובזכות ניואנסים חד פעמיים. החשיבה הבלתי שגרתית כבר ייצרה מיצג אופנה ביקב סודי בשכונת הטמפלרים וחגיגת יומולדת במאפייה שהכינה חלות טריות לאורחים באמצע הלילה. החברה עובדת עם ספקים מובילים בלבד והדגש הוא על עיצוב ואווירה שמתחילים מההזמנה ומסתיימים עם לכתו של האורח האחרון.

של מי> ענת לבנשטיין
כדאי לדעת> העיצוב הוא אחד האלמנטים החשובים הנשזרים באופיים הייחודי של האירועים. את ההשראה מקבלת ענת מתערוכות עיצוב ואופנה בחו"ל, והיא מעורה מאוד במתרחש בתחום.
הכי הכי> ענת מתייחסת לכל אירוע כאילו הוא האירוע הפרטי שלה. היא מפתיעה בכל פעם מחדש ביכולתה לבסס קרבה וקשר אישי עם הלקוחות.
מייל> anat@anatwish.co.il

Anat Loewenstein
Boutique Event Production
With extensive experience and unconventional views on design, Anat's events are produced at the highest level with surprising concepts, quality finish, unique locations and great attention to details. Anat frequently visits design exhibitions around the world, and is always up to date about groundbreaking trends and fashions.
Add> Moshav Bnei Zion
Tel> 09-7483426; 054-4585549 Mail> anat@anatwish.co.il