ערן בארי צלמים Eran Be'eri Photographers

000
צילום אירועים
כתובת> ברחבי הארץ    טלפון> 052-2570720

בא מאהבה

הצלם ערן בארי אוהב אנשים. זאת נקודת המוצא ליכולתו הפנומנלית להחמיא לכל אחד בצילום, ולספר את סיפורו של כל רגע מרגש. העבודה של ערן וצוותו - הצלמים והגרפיקאיות - מאופיינת בסגנון נקי ואסתטי. הדגש הוא על עבודה מוקפדת, מדויקת, אסתטית וקשובה לקצב ההתרחשויות. אף פרט אינו נזנח ואוסף התצלומים יוצר זיכרון סוחף - תמונה שלנצח תחיה את הרגע.
אצל ערן כל חתונה ואירוע הם חד פעמיים. בפגישת ההיכרות מתאר בעל השמחה את אופי האירוע, שכן המומחיות של ערן היא להיות קשוב לדופק של האירוע ולהתאים אליו את קצב הצילום ואת סגנונו. התוצאה ניכרת בתמונות ובעיצוב האלבום, "מסמך" מרתק שמאחוריו חשיבה יצירתית, המרגשת לשנים רבות.

של מי> ערן בארי
כדאי לדעת> ערן הוא היחיד בתחום שיוצר תמונות בתלת מימד - חוויה ויזואלית מדהימה.
הכי הכי> המקצועיות, הדיוק והאישיות החמה והכובשת של ערן, שמדבר בגובה העיניים ומנווט את התיעוד בנועם לעבר הבחירות המתאימות לכם ביותר.
אתר> www.eranbeeri.com

Eran Be’eri Photographers
Event Photography
Eran Be’eri is known for his rare ability to capture those priceless brief moments that tell an entire story. His style is clean and aesthetic, with a strong focus on details that make all the difference. Your event is beautifully and sensitively documented, capturing delightful and treasured memories.
Add> Country wide
Tel> 052-2570720
Web> www.eranbeeri.com