פבלו דיזיינס Pablo Designs

000
אירועים, עיצובים, פרחים
כתובת> מלון הילטון, הירקון 217, תל אביב    טלפון> 03-9496193; 03-5202132

פיסולי פרחים

מעל הכול ידועה פרידה פבלו ביכולותיה המרשימות בעיצוב פרחים, שהופכות כל אירוע בגן, בטבע או באולם למחזה שלם ומושלם. פבלו החלה את דרכה לפני 30 שנה והיא מבכירי מעצבי הפרחים בישראל ובחו"ל, ואף זכתה במדליות רבות בתחום. כשהצטרף אליה רועי לפני כעשור, החלה החברה לשלוח זרועות גם לתחומי עיצוב נוספים וכיום "פבלו דיזיינס" היא חנות פרחים וחברת
בוטיק מקצועית וחדשנית המתמחה בעיצוב אירועים. הדיוק, הניקיון והשלמות נוכחים בכל עיצוביה. בין אם מדובר באירוע פרטי או עסקי, עיצוב חופה, ביתן בתערוכה או סידור פרחים ייחודי - ב"פבלו דיזיינס" יהפכו את החלום שלכם למציאות ותמיד יסתכלו על התמונה הכוללת.

של מי> פרידה ורועי פבלו
כדאי לדעת> מתמחים בקומפוזיציה בעיצוב - יצירת אלמנט עיצובי מושלם תוך שמירה על חוקי הקומפוזיציה הבסיסיים והתוויית מראה כולל מעוצב ומדויק.
הכי הכי> סידורי "מרכז שולחן" פיסוליים וסידורי פרחים מיוחדים בצורת עוגה, יפהפיים ומעוררי תיאבון.
אתר> www.pablodesigns.net

Pablo Designs
Flowers, Designs, Events
"Pablo designs" are mostly famous for their gorgeous flower arrangements that are unique, elegant and precise. The company has been around for 30 years, earned many medals for their excellence, and keeps reinventing itself with artistic and captivating designs, perfect to their smallest details.
Add> Hilton Hotel, 217 HaYarkon St, Tel Aviv
Tel> 03-5202132; 03-9496193
Web> www.pablodesigns.net